Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Květen 2018

Undetaker is not dead... yet

21. května 2018 v 13:43 | Undertaker |  My little diary
Wow.
Tak tady jsem nebyla hodně dlouho! Upřímně, měla jsem toho posledních pár let nad hlavu a stále jsem ještě nešla žádný manuál na "HOW TO HUMAN" nebo "HOW TO ADULT".

Každopádně se snažím aspoň nějak přežít.
Jelikož jsem se už dostala z fáze "student" na level "pracující student", který se snad již brzy vyvine v "pracující", nemám už moc čas na psaní. Upřímně už snad ani nemám motivaci cokoli dělat. Navíc předpokládám, že by se sem už stejně nikdo nevrátil, aby zrovna tohle četl, jelikož preference se za ty roky změnily nejenom u mě.

Pokud by vás to snad třeba zajímalo, zaměřuju se teď primárně na fanfikce. Světe div se, jedna z nich je veřejně publikována JEDNOU ZA ROK. To znamená co? Že jsem si DOVOLILA to psát tak, že osobně prezentuji JEDNU kapitolu ROČNĚ! To je bordel, co? A svého času mi tu bylo vyčítáno, že publikuju jednou do měsíce. No nic.
A co teda píšu?
Zaměřuju se hodně na anime, primárně na Shingeki no Kyojin - pairingy Eren x Levi a Levi x Hange. Jednu LeviHan povídku zveřejňuji v angličtině na serveru Ao3. Lidem se to líbí, a to mi stačí.

Samozřejmě psaní dávno není můj jediný koníček. Věnuju se BJD, lolitě a cosplayi. Plus jsem teď propadla k-popu a v červnu se chystám po státnicích na koncert Monsta X.

Samozřejmě... s cosplayem se dostáváme i k tomu, že jezdím na různé akce... Kupříkladu včera jsem se vrátila z Animefestu. A víte, co vám řeknu? Připadám si stará.
Těšila jsem se na tu akci, že to bude fajn. Že si tam odpočinu, i když vlastně vůbec nebudu spát, ale že to bude taková ta příjemná únava, když vás vyčerpá něco, co si užíváte.
No, letos tomu tak fakt nebylo. Začíná mi to celé být čím dál tím víc protivné, protože tam většinou přes den stojím a němám co dělat. Na přednášky nechodím, protože je tam tak maximálně jedna, která mě skutečně zajímá, zbytek je prostě program, který není pro mně. A když už mi dají dobrou předášku, tak až večer, nebo přímo v noci. Což je fajn, když se pak musíte dopravit na ubytovnu a zjistíte, že jsou 2 ráno a vy potřebujete vstávat v 5...
Byla tam Reika. Japonská cosplayerka, jejíž práce se mi strašně líbí. Eh... řekněme, že jsem ji viděla jenom, když procházela kolem a o tom, že měla stánek, kde prodávala printy, jsem se dozvěděla až druhej den od kámošky, která tam byla? No, to potěší.
Začínám si říkat, že pokud nemám smartphone s extrémním množstvím dat, neměla bych snad ani dejchat. Jak jako si můžu dovolit jet na con, když nemám chytrej telefon, kde bych si mohla co 5 vteřin aktualizovat stránky akce, kdy a kde budou jaké věci?

Před těmi 11 lety bylo všechno důležité natištěné v programu.
Před 11 lety posílali všechny důležité informace ke cosplay soutěži obsáhlým mailem.

Nemluvě o tom, že třeba takovou vstupenku mi poslali 2 dny před festivalem. Sice jsem na ni čekala asi měsíc, protože asi zhruba tak dva měsíce předem se už uskupoval program Módního koutku a asi měsíc předem se už vědělo, kdo vlastně bude přednášet. No, ale musím být ráda, že ten lístek aspoň došel. Samozřejmě jsem dostala klíčenku, pásku a visačku módního koutku... jenže už považovali za zbytečné mi třeba dát tu tašku s programem a Zinem, který jinak dostal ÚPLNĚ každý? Nu což, program i Zin jsem dostala od kamarádky, tak se mi na ně teď může pěkně prášit, než je založím ke zbytku.

No, dostalo se mi taky zpětné vazby od slečny, která jela z Rakouska... a na con se ani nedostala. A jako bonus se setkala s velice příjemným jednáním organizátorů, kteří místo, aby jí nabídli alternativu (když přijdete po třetí hodině je vlez o 50% míň), tak jí oznámili: "Zaplať nebo vypadni". Dle jejích slov tento con nebude dál doporučovat svým známým, sama už nikdy nepřijede... a místo toho mě raději zve na VIECC.

Takže teď je pondělí a já jenom cítím, jak na mě padá "poconová deprese". Nikdy dřív jsem s tím neměla problém. Letošní rok je ale speciální v tom, že jsem měla problémy i na conu samotném. Byla jsem permanentně otrávená, naštvaná, unavená a asi 80% času jsem válčila s tím, abych se nesesypala.

Jsem zase ve stádiu, kdy mě cosplay sice baví, líbí se mi... ale nechci ho řešit. V podstatě mě to absolutně nezajímá. Nechci nic plánovat, nechci se o tom s nikým bavit. Nechci, aby mi někdo radil, když se na to sama neptám. Nechci, aby mi někdo něco vyráběl nebo kupoval, protože si ten kostým chci vyrobit sama.
Nesnáším lidi, nejraději bych byla zavřená doma, pila kafe a poslouchala hudbu. Bohužel je čas bejt "adult" a začít se učit na státnice.

Takže...
Undertaker sice ještě není dead, ale nemá k tomu moc daleko.

Pokud přežiju státnice a následný nástup do práce, třeba se objeví i nějaký makeover týhle stránky... o čemž decentně pochybuju, ale stát se může cokoli.

Tak ať vás provází Síla... a 42!
Undertaker