Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Undertaker stále neumřel

25. února 2016 v 13:00 | Undertaker |  My little diary
Och, už je tu pěkně zaprášeno a chtělo by to vymést pavučiny. Ano, dlouho jsem tu nebyla.
Vyskytlo se pár pro mě dost nepříjemných věcí a tak jsem s psaním na nějakou dobu skončila. Teď se pomalu vracím do starých kolejí, protože v tomhle jako jediném nacházím to nejlepší útočiště před realitou, která se mi nelíbí.

Zatím se rozepisuji pomalu, píšu spíš jenom krátká "POV". Nevrhám se zatím zpátky na své rozepsané projekty, které tu hodně z vás četlo, protože svou dlouhou přestávkou nechci zkazit něco, na čem mně i vám záleželo. Až se zase trochu ustálí můj styl psaní a životní tempo, vrátím se k nim a nechám je znovu rozkvést. Tak přísahám.

Momentálně je mým největším cílem napsat povídku na Fujoshi/Fudanshi fest v Počátcích, kam jsem se přihlásila (dobrovolně) jako předčítající. Už teď si říkám, že to byla blbost, protože tam bude i jeden z mých největších vzorů, Amater! Můžete mi věřit, že jsem z toho nervózní víc, jak ze čtení před všemi ostatními návštěvníky a nejspíš to i překonává mé první veřejné čtení, které jsem absolvovala na tehdejší Literární akademii. A to jsem tam četla před opravdu zvučnými jmény české literární scény. Šmankote, snad to zvládnu a nic nezkazím. A pokud se mi ta povídečka, která by měla mít ve čtené podobě délku 30 minut max, bude líbit, rozhodně se s ní pochlubím i vám.
Ale už teď můžu říct, že se mi spolužačka směje. Protože mi nic nebylo dost dobré, mám z toho plnou stranu různých začátků. Nakonec se mi tedy podařilo úspěšně začít, ALE! nevyvíjí se to přesně podle mých představ, tudíž to budu muset nejspíš přepsat. Naštěstí... na to mám ještě trochu času.
Takže pokud byste mě chtěli vidět v akci, rozhodně dojeďte do Počátků!

Zatím pac a pusu, držte mi palce a snad se už brzy uvidíme u nějakého hezkého sladkého pokračování ;)

Vaše Undertaker
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 21. března 2016 v 12:33 | Reagovat

Jsem moc ráda že ses vrátila.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama