Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Červenec 2014

Spolubydlení v Praze

1. července 2014 v 16:15 | Undertaker |  My little diary
Zdravíčko, mí drazí čtenáři, i random návštěvníci blogu!

Hledáme s kamarádem nějakého společenského, spolehlivého človíčka, který by s námi chtěl bydlet.
Byt se nachází v Praze. Výhodná lokalita za VELMI DOBROU cenu (komu se podaří bydlet za 4000 Kč v centru Prahy, že jo). Nacházíme se cca 5-8 minut od: Václavského náměstí, Karlova náměstí, stanice metra/tramvají I.P.Pavlova. V okolí jsou minimálně 4 Vietnamské večerky, 2 sexshopy, na I.P.Pavlova Tesco Express. Ve stanici metra jsou i bankomaty České spořitelny a Komerční banky.
Byt je zařízený ve stylu PopArt, takže o barvy není nouze. Pokoj, ve kterém bude nový nájemník spát má rozlohu přibližně 24 m2, je vybavený stolem, židlí, pohovkou a od 3.7.2014 i palandou. Zatím v tom pokoji přežívám jen já. (Což je pro čtenáře tohoto blogu velmi lákavá nabídka, protože mě můžete neustále pošťuchovat k tomu, abych napsala další díl Vaší oblíbené povídky! Možno získat náhledy i do jiných projektů ;)). Plus se s námi o pokoj budou dělit 2 BJD, jejichž jsem vlastníkem/majetkem.
Nájem je 4.500,- včetně poplatků (internet, energie, etc.) Vybíráme kauci ve výši jednoho nájmu, ale v případě zodpovědného a velmi spolehlivého člověka se o tom dá diskutovat ;)

Já i Žralok jsme kuřáci, ale pronajímaný pokoj je NEKUŘÁCKÝ a neustále větraný.
K nastěhování IHNED.

Hala:

Kuchyně:

Pokoj:

Ozvat se můžete sem do komentářů nebo na e-mail: Blanka.Polkov@yahoo.com