Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Leden 2014

Stříbrooký lovec XXIII.

20. ledna 2014 v 13:32 | Undertaker |  Stříbrooký lovec

Vstávalo slunce, když vstával i druhý z lovců. Když otevřel oči a zadíval se na toho, co v noci truchlil, nemohl uvěřit vlastním očím. Černovlasý lovec spal opřený o bok mohutného hnědáka. Byl mu více než dobře známý.
Zvíře jakoby si všimlo jeho pohledu. Zadívalo se na něj a jen pohodilo hlavou a tiše zaržálo na pozdrav. Dlouho Adama nevidělo.
"Kultaseni…"
Nechápal, jak se tam kůň vzal. Na tak dlouho se ztratil. Myslel, že se vrátil do divočiny ke svému stádu. Tak co dělal tady? U Raula? Najednou mu nic nedávalo smysl. Proč se tulil k někomu, kdo kdysi opovrhoval jeho jezdcem? Mnoho otázek a žádné odpovědi. A ty, co se nabízely, se Adamovi ani trochu nezamlouvaly a považoval je za nemožné. Ne.

Stříbrooký lovec XXII.

10. ledna 2014 v 13:32 | Undertaker |  Stříbrooký lovec

Z města vyjeli brzy ráno. Adam se netvářil příliš nadšeně, protože věděl, že se Jack moc nevyspal, i když to potřeboval. Nejraději by ho k té posteli přivázal, ale ke spánku ho nemohl nutit. Vrtalo mu hlavou, proč se o druhého lovce tak strašně strachuje. Byl to Raul. Jemu se snad nemohlo nic stát. I když… i kdyby ano, o chvástala míň. Nikomu by nechyběl. Nebo snad… Jackovi?
Zakroutil hlavou. Proč ho pořád napadaly tyhle věci? Mohlo mu to být jedno, jestli má Jack Raula rád. Tak proč to tak hrotil?
Jack se jakoby nerozmýšlel. Nepřemýšlel o směru, kterým by se měli dát. Prostě jel.
"Jacku! Jak víš, kam jel?"
"Já to nevím. Oni to vědí."
"Oni?"

SnT 23.

9. ledna 2014 v 18:50 | Undertaker |  Spojuje nás tetování

Jack se neustále dotýkal svých rtů. Líbilo se mu, jak s ním Tommy zacházel. Nebyl hrubý a jejich polibek byl tak vášnivý! Celou dobu cítil horko v oblasti slabin, málem se mu jenom z toho postavil. Věděl, že to brzy přijde. Zbývaly jim už jen dva dny. Dva dny, které měli na uskutečnění plánu. Ani mu nepřišlo, že jejich dovolená tak rychle utekla. Netěšil se domů. Do práce sice ano, ale kdyby bylo na něm, nejraději by zůstal s Adamem tady. V tom malém kousku ráje. Jen oni dva, sami, obklopeni přírodou. Jo, to by si dokázal představit…
"Jackie?"
"Hm?" Otočil se na Adama, který ho objal kolem pasu.
"Kotě, na co myslíš?"
"Na hodně věcí…"
"A kolik z nich je příjemných?"
"Um… tak asi půlka."
"Půlka? Trochu málo."
"Pomlč…"

Okno-Beruška-Kill her!-Budík...

5. ledna 2014 v 16:54 | Undertaker |  My little diary
Oooo! Konečně téma týdne, ke kterému mám i já co říct.

Inspirace. Je to ošklivá potvora, jen co je pravda. Vždycky přijde v tu nejméně vhodnou chvíli a když by se člověku hodila, tak prostě nikde nic není a nebo to není dostatečně zajímavé. Ano, vážení, vím, o čem mluvím. Bohužel.
Tahle příšerná věc na "I" se vyskytuje úplně všude. Máte ji na talíři, ve vlasech, v posteli. Chodí kolem vás, strká do vás v metru, otravuje ve spaní. Nemáte ani vteřinu, kdy se do vás nenaváží a nemává obrovským transparentem: Tady jsem! Všimni si mě!
Je jenom na nás, kolik pozornosti světu kolem sebe věnujeme.

Mně osobně stačí si jen zajít na kafe do mé oblíbené kavárničky a pár minut sledoval lidi kolem sebe, aby vznikla (byť krátká) nějaká povídka. Inspirace prostředím, lidmi, atmosférou, konkrétní náladou, situací.

Yay!
Myslím, že jsem právě dostala další kopanec a proto mizím, než mi ta malá bestie uteče a začne si se mnou hrát na schovávanou.
Pac a pusu

Undertaker

Spal jsem se Stacey

5. ledna 2014 v 16:21 | Undertaker
Tak jo, už tu dlouho nic nebylo... tak sem přihodím jednu takovou školní jednohubku. Každej si ji pamatoval. Proč? Ironie, humor, nadsázka. Gayové. Tak... užijte si moji jednohubku! xD