Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Srpen 2013

SnT 13.

28. srpna 2013 v 12:44 | Undertaker |  Spojuje nás tetování

Strify seděl na židli v salonu a listoval nějakým časopisem. Vůbec ho nevnímal, ale pokoušel se tvářit, že se na něj strašně soustředí.
"Ale ale, Esane, ty jseš zamilovanej."
"Hm? Jak jsi na to přišla, El?"
"Tak třeba tvůj připitomělej úsměv. Za druhý jsi mi nezvedal telefon, když jsem se ti snažila dovolat a jako poslední… máš ten časopis vzhůru nohama."

SnT 12.

26. srpna 2013 v 16:53 | Undertaker |  Spojuje nás tetování

Seděli na gauči a dívali se na televizi. Na stole před nimi ležely prázdné krabičky od čínského jídla. Adam začínal mít dojem, že už snad nic jiného ani nejí. I když tu byl naposledy Tommy, tak si dávali čínu.
Blondýnek tiše oddechoval, pohled upřený na obrazovku. Adam upíjel ze svého čaje, Strify se čas od času natáhl po skleničce jahodového džusu. Rozhodli se, že si udělají poznávací den. Dokud se Strifymu neudělalo lépe, nechal ho Adam spát. Následně ho nechal využít sprchu, dali si spolu pozdní oběd. Blondýnek to ukecal na zeleninový salát, protože to bylo snad jediné jídlo, které byl v tu chvíli schopen pozřít. Skoro do večera spolu hráli hry a asi v devět si pustili televizi. Chvíli jen bezcílně přepínali programy, než Strify zmerčil Alenku od Burtona a dnešním filmu měli jasno.

SnT 11.

23. srpna 2013 v 12:03 | Undertaker |  Spojuje nás tetování

"Jenom nebuď nervózní, ano? No tak, slíbil jsem ti, že ti nic neudělám. Uvolni se."
"Když… promiň. Přece jenom… je to pro mě docela nové."
"Nové? To tě ještě žádný z tvých přátel nepozval domů na skleničku?"
"Žádný z mých přátel mi nikdy neřekl, že se mu líbím."
"Aha, promiň. Nechci tě vyplašit."

SnT 10.

21. srpna 2013 v 19:26 | Undertaker |  Spojuje nás tetování
Díky za všechny komentáře u minulé části =D
A mám jednu otázku... Wickey, čím ti sakra Tommy připomíná mě? xD Fakt by mě to zajímalo. ^^


"Jak dlouho se věnuješ tetování?"
"Hm… Začalo mě to zajímat v šestnácti. Studoval jsem uměleckou školu, chtěl jsem být malířem. Jenže jsem pro ně nebyl dostatečně dobrý. Jenže mým přátelům se moje práce líbily a nechávali si podle nich dělat tetování. Tak jsem si řekl, že bych to mohl zkusit taky."
"Tvoje práce jsou fakt úžasný. A ten Tommyho Kerberos se ti vážně povedl."
"Líbí se ti?"

SnT 9.

19. srpna 2013 v 19:24 | Undertaker |  Spojuje nás tetování

"Bože, nevěřím tomu, že jsi mě sem fakt vytáhnul, ty bastarde jeden."
"Nestěžuj si, ano? Chtěl jsi vidět tu jeho pěknou prdelku, tak se snaž. A nezapírej, když ses v tom baru ve čtvrtek ožral, tvrdil jsi, že ho chceš ojet a pak ho umazlit k smrti."
"T-To jsem neřekl!" Adam měl dojem, že je rudý až a zadku. Nemohl za svá slova ručit, protože se tak opil, že si z toho večera vůbec nic nepamatoval. A raději nechtěl vědět, co všechno vypustil z úst.

SnT 8.

17. srpna 2013 v 22:16 | Undertaker |  Spojuje nás tetování
V první řadě chci poděkovat Ari, za upozornění, že jeden z dílů nebyl zařazený. Mockrát děkuji.


"Game Ratliff!"
Z Adama lil pot. Předklonil se a zapřel se dlaněmi o stehna.
"Do háje, Tommy! Napřed mi tu flákneš tři esa v řadě, a když konečně začneme hrát, tak uděláš tohle? A prej, že já tě budu honit."
Blonďák jen pohodil hlavou a opřel si raketu o rameno. Šibalsky na svého protihráče vyplázl jazyk.
"Nakonec jsem v lepší kondici, než ty. Hehe."
"Pche."
"Pánové, skvělá hra. Pokud byste chtěli, kurty jsou ráno i večer volné."
Tommy se otočil na ženu, která jim dělala rozhodčího, ale jen se na ni zazubil.

SnT 7.

14. srpna 2013 v 15:59 | Undertaker |  Spojuje nás tetování
Aaa! Já na to dneska málem zapomněla! O_o
Ačkoli dávám nový díl obden, tentokrát bych vám ho naservírovala až zítra... Ach má hlava děravá, už ani neví, co bylo včera.
PS: Onu doporučuju si pustit písničku, kterou jsem vám k tomu přidala ;) Při ní jsem onu část psala a fakt mi v tom hodne pomohla. ;)


Zezačátku se o sebe jen vzájemně otírali, takové zkoumání, oťukávání. První, kdo se rozhodl pokročit dál, byl Adam. Pomalu se vysoukal do sedu, a aniž by přestal blonďáka líbat, přetáhl si ho na klín. On jen ochotně spolupracoval. Adam ucítil jeho ruce na ramenou. Chytil ho kolem pasu, než mu dlaněmi sklouzl na zadek. Tommyho rty se od sebe oddálily a on toho okamžitě využil. Jazykem proklouzl do jeho úst. Blondýnova reakce ho poněkud překvapila, protože mu bez zaváhání vyšel vstříc. Jejich jazyky se proplétaly ve vzájemném tanci. Adama uchvacovala chuť Tommyho úst. Nikdy o něm neuvažoval jako o potencionálním milenci, ale tohle ho poněkud nutilo změnit názor. Blonďáček ho zatahal za vlasy a tiše zasténal, i když byl tento zvuk utlumen jejich polibkem. Adamovy dlaně vklouzly pod látku Tommyho kalhot. Přejel po tom nádherném pozadí, ale v tu chvíli snad jakoby prozřel. Vytáhl ruce a položil je příteli na boky. Ukončil jejich polibek. Trochu vyděšeně se zadíval do tváře svého společníka. Jaké bylo jeho překvapení, když spatřil, jak se Tommy červená.

SnT 6.

12. srpna 2013 v 20:43 | Undertaker |  Spojuje nás tetování
Co Strify Adamovi nakreslil? Jak na to Adam zareaguje?
Tahle kapitola má jeno obrovské mínus- nedává smysl xD teda... dává, ale je úplně postavená na hlavu xD Aneb- logika sbalila kufry a jela na dovolenou.


Seděl u Tommyho na gauči, nervózně si okusoval kloub palce na levé ruce. Majitel bytu zatím nebyl doma, ale Adam si pomohl svými klíči. Původně chtěl Tommyho přinejmenším zabít, za to, že ho nechal tomu blonďákovi napospas, ale nakonec od něj potřeboval utěšit. Zase to podělal. Ale věděl, že znovu už nechce. Jen nevěděl, jak na to.

SnT 5.

10. srpna 2013 v 19:04 | Undertaker |  Spojuje nás tetování

Nervózně přešlapoval před Kerberosem. Čekal na svou podporu, jenže ta se nikde neobjevovala. Povzdechl si a vytáhl telefon s tím, že mu zavolá a pěkně ho seřve, že se fláká a nechává ho čekat, jenže zrovna v té chvíli mu přišla SMSka.
"Promiň, něco v práci. Ale ty seš přece velkej kluk, to zvládneš levou zadní. Pa a pozdravuj. PS: ve čtvrtek ten tenis platí."

SnT 4.

8. srpna 2013 v 15:34 | Undertaker |  Spojuje nás tetování

"Strify! Dneska se ti tu stavoval chlápek, že prej by s tebou chtěl konzultačky ohledně kérky."
"Heeee? Tím mi chceš říct, že se s tím plánovaným volnem můžu rozloučit?"
"To ne. Hoď oko. Máš tam na něj i kontakt, by the way…"
"Hm…"