Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Červenec 2013

Ask me... 2/2

21. července 2013 v 21:29 | Undertaker
Adam
Pořád jsme na sebe doráželi, chtěl jsem se s ním dál milovat, ale ten kufřík mi nešel z hlavy. Aspoň jednu věc, kdybychom z něj mohli použít.
"Zůstaň tady!" poručil jsem mu, vyskočil na nohy a obalil kolem sebe deku, co ležela na křesle. takhle jsem vyrazil do kuchyně!
Dámy seděly u stolu a když jsem přišel, nevzrušeně se na mě obě podívaly.
"Co je?" zeptala se Darci.
"Ten kufřík, kde je?" natočil jsem hlavu trochu do strany, aby to vypadalo důležitě. Obě si mě shlédly od hlavy k patě a pochopitelně se pak zastavily u vystouplýho místa, který nemohlo skrýt ani deset dek. No, mě stačila ta jedna, abych byl nervózní, jak mě škrábala do slabin, ještě když jsem je měl pořádně citlivý.

Ask me... 1/2

21. července 2013 v 21:29 | Undertaker
Byla jsem donucena založit si Ask. A v hlavě člověka, který mi tohohle "otázkovýho" broučka nasadil do šešulky, se zrodil ďábelský plán. Co takhle udělat něco podobně šílenýho, jako byla naše dopisová aférka? A tak jsme začaly psát - jak jinak - než přes Ask.fm
Než začnete číst text pod perexem, dám vám všem velice jednoduchý návod. (Čistě kvůli tomu, že na našich ASK je prapůvodní začátek povídky, bez kterého by to prostě nebylo ono, tak s tím těch několik minutek určitě rádi ztratíte ;))

1. Přečtete si konverzaci mezi Darcia Mirror a Extasy ZDE
2. Přečtete si konverzaci mezi Extasy a Darcia Mirror ZDE
3. Pokračujte pod perex
4. Užijte si naši práci ^^

Varování: Text je plný sexu
Varování 2: Není to moc mazlivé!!! ;)

Extasy a Adam- Extasy
Darci a Jack- Undertaker

Stříbrooký lovec XXI.

15. července 2013 v 19:53 | Undertaker |  Stříbrooký lovec


Jack bedlivě sledoval své společníky. Před třemi dny opustili les, kde na všechny padl splín. Nálada se poněkud uvolnila, ale stejně ve vzduchu cítil nějaké podivné napětí, které se mu nechtělo líbit. Něco se blížilo. Nějaký temný stín. I koně ve vzduchu něco vycítili. Jeho strach byl nejspíš oprávněný.