Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Březen 2013

Část IX. Kde jsi?

30. března 2013 v 20:59 | Undertaker |  Survival Challenge
Seděl jsem v křesle a okusoval dřevěné hůlky od sushi. Od včerejška u nás vládla tichá domácnost. Svým způsobem. Je 13:15 a Kristián se ještě nevrátil. Ráno jsem šel běhat, a když jsem se vrátil, tak tady nebyl. Odešel chvíli před tím, než jsem se vrátil. Cítil jsem to.
"Blbej čokl."

Stříbrooký lovec XIV.

15. března 2013 v 18:51 | Undertaker |  Stříbrooký lovec

Uběhlo několik dalších dní, kdy Jackovi připadalo, jakoby šli bez jasného cíle. Večer ho Adam pokaždé učil boji s mečem. Začal si uvědomovat, že schválně dělá chyby, aby se k němu Adam přiblížil a musel se ho dotknout, aby ho vedl. Čím dál více vyhledával jeho společnost, teplo jeho těla. Večer usínal co nejblíž u něj. Potřeboval mít ten kontakt. Nechápal, co se to s ním dělo. Něco se mezi nimi změnilo. Adam už nebyl tak odmítavý. Sice s ním stále mluvil jenom minimálně, o stvůrách nepadlo nikdy ani slovo, stejně tak jako o Adamově práci lovce. O tom, že Adam dostal další práci se dozvěděl až v okamžiku, kdy se blížili k cíli.

Část VIII. Nečekaná žádost

2. března 2013 v 16:36 | Undertaker |  Survival Challenge

Vzbudil jsem se dříve, než on. Opatrně jsem vylezl z postele, převlékl se a se sluchátky od iPodu v uších jsem vypadl z bytu. Zapnul jsem přehrávání a za zvuku hudby jsem se vydal do parku. Měl jsem vytyčenou trasu, kterou jsem ráno běhal. Už jsem na tom byl podstatně lépe, mé tělo se zregenerovalo a energie se doplnila. Konečně jsem se mohl věnovat i tomu, co jsem měl rád a co mě udržovalo v kondici. Ranní běh. Líným tempem jsem běžel po své trase. Nevnímal jsem, kudy běžím. Mé kroky byly úplně automatické, nemusel jsem uvažovat. A právě to jsem miloval. Že jsem mohl vypnout.


Kufufufu

2. března 2013 v 12:00 | Undertaker |  My little diary
Hehe. Dochází mi nápady na normální názvy článků, tak proto budou i další názvy "deníčků" pravděpodobně podobně infantilní (za což se velice omlouvám).
Tak nějak jsem prolézala, co teď píšu.

Beru jako obrovský pokrok (a věc hodnou pořádný oslavy), že jsem dopsala DRUHOU povídku (ano, co se týče dlouhých povídek, je to teprve druhá dokončená- z nějakých padesáti). Tou povídkou bylo WHITE, který jsem si fakt užívala a doufám, že Vy jste se při jejím čtení aspoň trochu bavili.

Momentálně se pracuje na Survival Challenge. Kdo to čte, tak ví, že co se týče soubojů, není to nijak neviňátkovský. A to upozorňuji, že jsme se nedostali k tý zajímavější části ;) (na tu se opravdu strašně těším. A věřím tomu, že se k ní dostanu VELICE brzy)

Dále se mi povedlo docela hezky rozjet jinou povídku s (aspoň pro mě) přitažlivým pairingem ^_^
Nejspíš s ní potěším fanoušky Tommyho, ale rozhodně ne fans Adommy (které se tam nebude mít ani šanci vyskytnout).
A bohužel, ani ta nebude tak úplně "normální."
Poslední dobou si potrpím na postavy s nějakým problémem... Přijdou mi zajímavější a dá se na nich krásně vyřádit.

Jinak by milovníky Stříbrookého lovce mohlo potěšit, že i na něm se pracuje. Jakmile dnes přečtu Já, François Villon, tak se vrhnu na psaní. Nejspíše Survivalu, aby tady další díl o Kristianovi a Terrencovi byl co nejdříve. Přidám ho nejpozději zítra a do pondělí možná bude Lovec. ^_^

Mám Vás ráda, zlatíčka moje čtenářská. ^_^
Vaše Undertaker ♥