Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Únor 2013

WHITE- námět

23. února 2013 v 1:10 | Undertaker |  WHITE
Už u epilogu (ale i dříve) jsem se zmiňovala, že WHITE vzniklo podle stejnojmenného filmu.
Jednalo se o film o korejské dívčí skupině, která se chtěla prosadit, ale nějak to... nešlo. A pak našly kazetu... a zbytek znáte :D

Odkaz na stažení najdete ZDE. Já ten film sice viděla prvně na youtube s anglickými titulky, ale pak mi odtamtud ten film smazali, tak jsem si musela stáhnout toto xD

Co se týče povídky samotné, myslím, že jsem to mohla fakt víc rozvést a vložit tam víc svého, ale co už xDDDD Já si prostě nemohla pomoct.

Ve filmu opravdu vystupují členky dívčí skupiny T-ARA:


Budu ráda za jakýkoli feedback k tomuto filmu ^^ Podělte se o své názory, mě to zajímá ^^
PS: pokud máte strach z hororů... nedívejte se na to v noci.
PS2: NIKDY!!!! Ale opravdu NIKDY... si nenechávejte nikde volně ležet nebo viset bílé paruky, když se díváte na tenhle film xD Šoky jsou z toho naprosto famózní a vyvolávají téměř infarktové stavy xDD (vlastní zkušenost)

WHITE 22. Epilog

23. února 2013 v 0:14 | Undertaker |  WHITE
Je to tady, vážení. Rozloučení s povídkou White, která je inspirovaná stejnojmenným korejským hudebním hororem. Pokud něčemu nebudete rozumět, můžete napsat buď do komentářů, nebo se podívat na film ;) Zjistíte sice, že jsem se od původní předlohy vzdálila pouze minimálně, ale to je snad odpustitelné ^^
Tak teda... Enjoy!!!
Více o předloze v dodatečném článku ;)

Otevřel dveře a vstoupil do místnosti. Sedl si na pohovku a rozhlédl se kolem. Jejich místo. Kolik toho tady spolu zažili… "Tam, kde všechno začalo, tak také všechno končí…" špitl a zavřel oči. Ucítil hřejivou dlaň na koleni a usmál se.

WHITE 21.

22. února 2013 v 17:34 | Undertaker |  WHITE
Tohle je extrémně krátké.
Konec je mírně otevřený, protože na něj "navazuje" ještě epilog, který ale klidně můžete vypustit, pokud Vám vyhovuje spíš tento konec. Já sama bych to asi tak upřednostnila, ale on ten epilog v tom filmu taky byl... a asi není tak úplně špatný. ;)
Ale tohle... je vlastně poslední kapitola. ;) Enjoy

Otevřely se první dveře. Všichni vybíhali ven. Jen jediná osoba se tlačila dovnitř. Učitel hudby, Adam Lambert. Všiml si postavy s bílou hlavou a rozběhl se jejím směrem. "Jacku!! Jacku!!!" Zaječel a snažil se prodrat davem k oné osobě. Jenže to bylo skoro nemožné. Jakoby prorážel stádo bizonů. Nedokázal se k bělovlasému mladíkovi dostat.

WHITE 20.

21. února 2013 v 9:12 | Undertaker |  WHITE
Adam konečně našel cestu, ale podjela mu noha a on upadl mezi skupinu školaček, které stály přede dveřmi a čekaly na výsledek. I chodbou se rozhlédl hlas moderátora: "První místo získává White!"
Holky kolem Adama začaly poskakovat, jen on zcela zlomeně zvedl hlavu a zadíval se na obraz.
"White je vítěz naší dvousté epizody! Gratulujeme!"
Adam zakroutil hlavou. Všiml si Strifyho výrazu. Nešťastný, zmatený a vyděšený.


WHITE 19.

20. února 2013 v 4:15 | Undertaker |  WHITE
Strify už seděl ve studiu v šatně. V rukou žmoulal kapesník, potily se mu dlaně. A kdyby jenom ony. Maskérky kolem něj pořád poskakovaly.
"Ano? Aah, jistě, pane Bushido." Otočil se a všiml si, jak David podává manažerce mobil se slovy, že volá Strifyho sponzor. Ona se jenom zářivě usmála.

WHITE 18.

19. února 2013 v 2:35 | Undertaker |  WHITE
David, který řídil auto, přijal hovor na svém telefonu.
"Ano?"
"tady studio Music Fever. Jste na cestě?"
"Ano, za chvíli tam budeme."
"Pouštěli jsme vaše demo. Asi nám vypadla technika, ale nebylo nic slyšet."
"Co? Vždyť to bylo v pořádku."
Strifymu zatrnulo a trochu vyplašeně zvedl hlavu.
"Asi byla chyba u nás. Jen zkontrolujte, jestli s sebou vezete CD, abychom se pojistili."
"Ale to je nesmysl, aby to nešlo."

WHITE 17.

18. února 2013 v 1:34 | Undertaker |  WHITE
Strify seděl klidně v autě, díval se nepřítomně před sebe. Přemýšlel o Adamovi. Choval se k němu hnusně, ale on za nic nemohl. Měl by se mu omluvit.
Mezitím Adam konečně dojel do studia. Složil kolo a vyběhl s ním nahoru. Rozrazil dveře a vběhl dovnitř. "Jsem tady!"

WHITE 16.

17. února 2013 v 10:15 | Undertaker |  WHITE
Dnešní kapitola je krátká. :D Ale jelikož se blížíme do finiše, tak nezaručuju, že budou ostatní díly delší ;) Komentáře a kvězdičky potěší ;)

Stejný den, jako se natáčela dvoustá epizoda Music Fever, měl být vysílán ještě jeden pořad. Jako moderátoři v něm účinkovali Luminor, Bill a Romeo. Ani jeden z nich z toho nebyl nijak unešený. Doba jejich slávy pominula a oni se mají objevit jenom v nějaké staré show, na kterou se už skoro nikdo nedívá. Jakmile oznámili konec zkoušky, všimli si všichni tři ve dveřích mladého muže s bílými vlasy, stojícího po boku vyššího černovláska. Nechtěli s ním mluvit, ale Strify na tom trval, že je to důležité.

WHITE 15.

16. února 2013 v 21:45 | Undertaker |  WHITE
Jack s Adamem spolu strávili pouze pár dní, než se na mladého zpěváka navalily povinnosti ohledně jeho kariéry. Kvůli tréninku, nahrávání a propagaci neměl čas pomyslet na zbylé kluky z jeho bývalé skupiny, a co ho trápilo nejvíc, neměl čas na Adama. Navíc i on toho měl v práci nad hlavu, protože začal dávat ještě soukromé hodiny, které mu zabíraly většinu týdne.
Jack trávil celé dny a částečně i noci na nohou. Pokud to nebyly rozhovory nebo focení, trávil čas zavřený ve studiu nahráváním svého prvního debutového singlu. Píseň WHITE ho měla vyšvihnout na vrcholky žebříčků a zajistit mu jakousi nezávislost a hlavně více pracovních nabídek pro reklamní agentury. Pro Strifyho nejhorším okamžikem v tomhle strašném shonu byl úraz, který ho na pár dní vyřadil. Natáhl si svaly, ale po těch pár dnech se cítil dobře a znovu se vrátil do zaběhnutého koloběhu. Jenom si musel před každým tréninkem ovazovat kotník a kus lýtka bandáží, aby svou nohu trochu zpevnil.


WHITE 14. (18+)

15. února 2013 v 18:53 | Undertaker |  WHITE
Adam ho hladil po kůži, mazlil se s ní. Znal už Strifyho tělo, každý jeho záhyb… přesto to pro něj bylo teď tak nové. Cítil se, jako by to bylo jejich poprvé. Musel s ním zacházet stejně opatrně. Nechtěl ho vyděsit, ublížit mu. Takových věcí si už prožil dost. Aspoň na Adamův vkus.