Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Prosinec 2012

Zkouškové

28. prosince 2012 v 23:54 | Undertaker |  My little diary
Ehehe... Ahoj?
*povzdech*
Jistě jste si všimli, že je tu ZASE mrtvo. Tentokrát jsem v tom vyloženě nevinně, a to, co si se mnou píší vědí, že jsem na tom teď fakt docela bledě...
Začalo zkouškové a já musím do 3. ledna odevzdat recenzi na nějakou odbornou knihu o umění (přičemž profesorka mi stále neodpovídá na mail), do sedmého (či kýho šlaka) to jsou práce na literární žánry a poetiku. A nemluvě o povídce na nejdokonalejší téma na světě- INSTANTNÍ ŽIVOT. Jako... jako bych už tak neměla dost. Už jsem sice odevzdala dvě práce, ale tyhle čtyři věci mě solidně deptají.
Kvůli poetice a LŽ jdu ráno vyrabovat knihovnu. Budu zítra psát tu recenzi. A instantní život? Asi si koupím čínskou polívku a budu hloubat nad její jednoduchostí a snad mě něco napadne... a nebo? Nějaký blábol se mi rodí v hlavě. Jíst čínskou polívku asi nebude tak blbej nápad :D

Držte mi palečky, ať to všechno napíšu, ať se znovu můžu vrátit k Survivalu, White a Lovci. ^^'

Krásný zbytek roku 2012 Vám všem přeje
Undertaker

Část VI. Uvědomění si

17. prosince 2012 v 21:27 | Undertaker |  Survival Challenge
Musel jsem si vzít volno. Nedokázal jsem se pořádně hýbat, tahle zranění byla vážnější, než jsem očekával. Od Survivalu uplynuly už dva dny. Pořád jsem byl trochu nesvůj, co se týkalo Kristiána. Neozval se. Rozvaloval jsem se na svém luxusním gauči, zabalený do deky, v rukou hrnek s čajem. Díval jsem se na nějaký film.

Část V. SC 2. kolo- komplikace

16. prosince 2012 v 11:55 | Undertaker |  Survival Challenge
Kristián se od té doby neozval, neodpovídal ani na mé zprávy. Předpokládal jsem, že s otcem neuspěl. Na hrad jsem jel se smíšenými pocity. Mé temné tušení se potvrdilo v hodovní síni. Poprvé za celou dobu soutěžení jsem si prohlížel tváře. Spatřil jsem muže, který se Kristiánovi dost podobal. Začal jsem se modlit, abych s ním nebyl ve skupině, abych to nebyl já, kdo ho zabije. Nemohl bych se pak tomu klukovi podívat do očí. Znovu jsem si vyslechl nudnou řeč, než jsem si vytáhl číslo. Třásly se mi ruce.

REKLAMY

15. prosince 2012 v 14:36 | Undertaker
Pokud chcete hlásnout v nějaké soutěži, nebo cokoli... Můžete se pokusit, dát to pod tehnle článek do komentářů. Ovšem... nezaručuju, že se dostane nějaké odezvy, protože já na takový věci fakt nemám čas. Ovšem, za pokus nic nedáte.

Undertaker

Come back...

15. prosince 2012 v 14:09
Měla jsem to rozepsané už nějakou dobu a teprve teď se mi to podařilo dokončit. ^^ Musím říct, že jsem asi právě narazila na svůj nový oblíbený pairing ^^ Hm... proč mě najednou láká napsat pairig Strify a Andrej Pejic? xDDDDDDD

Bitter sweet memories
Of a love we had before
Blinded by sanity
What's blind this crimson door?

Polo-blonďák se štkavě nadechl, když se pokojem nesly zrovna tóny této písně.
Venku pršelo, počasí dokonale odráželo jeho náladu. Dešťové kapky v pravidelném rytmu bubnovaly na okno, aby po jeho skle následně stekly dolů. Jejich zvuk mu jej tolik připomínal. Jeho silné paže, které dokázaly vyloudit jakýkoli zvuk na bubnech přesně v rytmu, jaký on požadoval.

Část IV. První oběd a první trable

10. prosince 2012 v 21:21 | Undertaker |  Survival Challenge
Kristián. Dvacet čtyři let, student dějin umění. 174 centimetrů, 69 kilo. Delší hnědé vlasy, hnědo-zelené oči, drobná ústa a milý úsměv. Přesně tohle se mi honilo hlavou, když jsem seděl v kanceláři nad nudným grafem, který jsem dostal společně se složkou jedné z našich partnerských společností. I když od našeho setkání uplynuly už dva dny, neustále jsem na něj musel myslet. Ten kluk se mi zažral pod kůži, dá-li se to tak říct. Chtěl jsem ho zase vidět. Skousl jsem konec propisky. Pokukoval jsem po svém telefonu. Ano, než jsem ho vysadil u něj doma, vyměnili jsme si čísla.

Část III. Cizinec

6. prosince 2012 v 20:23 | Undertaker |  Survival Challenge
Přiznávám... tahle část je slabší. Vůbec s ní nejsem spokojená. xP No, ale bejt tu musí. xD Zásadně nám totiž zasahuje do dalších "zajímavějších" částí.


"Terrence?"
Otočil jsem se. Můj pohled sklouzl na vysokého, mladého muže. Nebyl nijak výrazný, přesto mě něčím zaujal.
"Ano?"

Část II. Survival Challenge- 1. kolo

3. prosince 2012 v 20:56 | Undertaker |  Survival Challenge
Zhluboka jsem se nadechl, než jsem vystoupil z vozu a vešel do obrovské budovy, připomínající chátrající hrad. Parkoviště bylo přeplněno auty soutěžících. Dnes jich bylo více, než obvykle. Nová krev. Poupravil jsem si klopy na saku a smetl neexistující smítko. Těžkými dřevěnými dveřmi jsem vstoupil do honosného sálu. Kolem obrovského jídelního stolu už sedělo plno lidí. Našel jsem židli se svým jménem a usadil se na ni. Mnoho z nich se po mne otáčelo. Mně ti lidé byli spíše ukradení. Měl jsem je jenom zabít. Sice jsem z toho měl občas rozporuplné pocity, ale naučil jsem se to ignorovat. Jinak bych se zbláznil z toho, že musím zabíjet kluky a holky mladší, než já, kteří třeba sotva odmaturovali. Přijal jsem od svého souseda nalevo černý hedvábný pytlík. Sáhl jsem do něj a vytáhl si dřevěnou cedulku s vypáleným číslem. Poslal jsem pytlíček dál a podíval se na číslo. Třináctka. Ušklíbl jsem se.

Část I. Terrence

2. prosince 2012 v 19:19 | Undertaker |  Survival Challenge
S povzdechem jsem si sundal brýle a promnul si kořen nosu. Byl jsem unavený, ale to se od této práce snad i očekávalo. Neustále jsem se musel věnovat jednání s klienty, zámožnými lidmi, kteří mi zajišťovali plat. Přetvářka se stala mou druhou tváří. Zrovna jsem dokončil telefonický hovor s mluvčím jedné francouzské firmy. Bolela mne z něj hlava. Kdyby mluvil jen o něco pomaleji, vůbec bych si nestěžoval. Můj pohled sklouzl na množství papírů na stole. Bylo mi z toho zle. Nejvíc mne však deprimoval dopis v obálce, označené červeným páskem. Jenom jsem tu obálku propaloval pohledem.

Survival Challenge

2. prosince 2012 v 19:02 | Undertaker |  My little diary
Rozhodla jsem se rozjet nový projekt!!
Ne, na White nezapomínám, dokonce ani na Lovce, i když to tak nevypadá, já vím. Ale tak nějak- u Lovce není inspirace. Nevím, kam to dál posunout. White má jasnou linii, ale nějak... se nejsem schopná prokousat přes tu jednu určitou scénu. No.

A asi proto vznikl projekt Survival Challenge. Myšlenka přišla někdy v průběhu psaní "Anděl mého srdce." Hold, když se vám jedna postava pořád vkrádá do mysli a do snů... xD Tak proč ji nevzít, nepředělat a nenapsat s ní novou povídku?
Survival je série na sebe volně navazujících povídek. V současné době je napsaná první část, na druhé se pracuje a třetí je napsaná z poloviny xD Ujeté, že? :D
Nejlepší je, že jsou to krátké úseky ze života jednoho muže. Takže se píšou skoro samy, protože nemusí nijak navazovat. Jednu část ukončím, další můžu začít úplně nekde jinde. Tohle jsem si u žádného jiného projektu nejalzla. Pokud nepočítám FL... a poslední díly Lovce.

Takžeeee. Jelikož mě Zuzu ukecává, abych to zveřejnila, fajn. Dneska přibude první část Survivalu. Podle hodin tvůrčího psaní jsem usoudila, že ji nikdo číst nebude, protože nemám údernou první větu. A už vůbec ne druhou a třetí. xD
Snad to někoho zaujme. Aspoň trochu. A neodradí ho moje začátky xD