Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Říjen 2012

30.10.2012 HDLP

30. října 2012 v 17:34 | Undertaker
Seděl v odpočinkové zóně baru na gauči. Vypadal jako nějaký hodně unavený manažer, tipoval jsem to podle obleku a ztrhaného výrazu ve tváři. Měl spíše tvrdší rysy, ale když ke mně zvedl oči, polknul jsem. Tak úzké a ledově modré jsem snad u nikoho neviděl. Chtěl jsem ho jenom obejít, nevšímat si ho, přesto jsem byl zastaven silnou rukou. Zůstal jsem stát a čekal jsem, co udělá dál. Jeho pohled mi nebyl nepříjemný. Otočil jsem se k němu, zahleděl se do těch ledových jezírek a spolknul jsem desítky otázek, deroucích se mi na jazyk. Koutky jeho rtů se mírně nadzvedly v náznaku úsměvu.

Absence povídek

10. října 2012 v 20:37 | Undertaker |  My little diary
Ehm... Už dopředu se omlouvám, že teď o víkendu možná nic nepřidám xD
Jaksi... White i Lovec jsou na flashce, kterou jsem dneska dala ve škole Saši, aby mi na ni stáhla nějaký film... takže... Se omlouvám, ale pokusím se něco napsat co nejdřív, i kdyby to měla být nějaká hloupá jednorázovka.

Dál... budu psát nějakou povídku. Nevím jakou. Nebudu ji tady zveřejňovat... xD ale potřebuju ji do školy, takže asi tak. Možná mi její psaní zabere spoustu času, tak nechci slibovat žádný rozmach povídek.

Ono ostatně... veškeré zveřejňování čehokoli bude asi omezené xD
Přiznám se, že se mi vůbec nic nechce dělat xP
Inspirace je, čas by se našel... ale nálada chybí. Asi si vzala dovolenou.

Zatím se loučím.
Snad brzy něco napíšu, co by se dalo číst.
Loučí se
Undertaker ♥

2.10.2012- HDLP

8. října 2012 v 20:05 | Undertaker
Zadání:
2 postavy v autě
Zmínit cíl cesty
Nesmí vypnout motor
Musí zastavit 3x
Při každé zastávce by měli jednat s další osobou
Nikdy nedojedou tam, kam chtějí
Vyprávění se musí odehrávat v autě
Musí se tam vyskytovat zadaná postava: Padlý polobůhWHITE 12.

7. října 2012 v 0:01 | Undertaker |  WHITE

První, co Strify udělal, jak se oblékl, bylo, že šel hledat toaletu a doopravdy se vyzvracel. Opíral se o mísu a brečel. Cítil se tak… zneužitě. Vlastně on byl! Nebyl to jenom pocit, který za chvíli zmizí.
Zvedl se, propláchl si pusu a zavolal si taxi. Pořádně nechápal, že byl vůbec schopný uvažovat. Došel před budovu a nasedl do auta. Nadiktoval adresu studia a roztřesenými prsty napsal SMS Adamovi.
"Briana nikdo nezabil. Byla to sebevražda."


WHITE 11. (18+)

6. října 2012 v 20:34 | Undertaker |  WHITE

Strify seděl v autě na sedadle spolujezdce. Jeho manažerka se spokojeně usmívala. Přesně věděla, kam má jet. Blonďáček se jenom nepřítomně díval z okna. Už teď se cítil strašně, kvůli tomu, co se chystal udělat.
"Proč ses tak rozhodl?"
Strify váhal. Vůbec se mu na tu schůzku nechtělo.
"Já chci…" řekl, ale hlas se mu zlomil. Párkrát polknul, než mohl pokračovat: "Chci být hlavní vokalista. Došel jsem až sem, nemůžu to vzdát."
Žena se nadmula pýchou. "To je ono. Přesně na tohle jsem myslela. Musíš jít až do konce."
Strify na to nic neříkal. Musel myslet na Adama. Na to, že ho teď vlastně zradí. Polkl, když si všiml obrovské obrazovky na jednom z obchodních domů… "Blackberry Boys- rozdělí se?"

WHITE 10.

5. října 2012 v 0:01 | Undertaker |  WHITE

Adam se vahou plně opíral do pedálů svého černého kola ve snaze se co nejrychleji dostat do studia za Strifym. Z toho, co se stalo se mu převracel žaludek, měl o svého blonďáčka strach.
Seskočil z kola, nechal ho dopadnout na zem a prodral se zástupem fanynek ke dveřím. Ochranka jej pustila dál a on se prohnal chodbou. Probíhal kolem kanceláře manažerky. Žena stála u stolu a spolu s dalšími třemi lidmi vyřizovala telefony.
"Nic to není, je jen zraněný. Brzy bude v pořádku." Přiběhl k ní David s fakturou. "Choreograf chce zaplatit!" Ohnala se po něm a praštila ho svazkem papírů, co měla v ruce. Ten se následně rozlétl po místnosti. "Ticho!" Zasyčela, ale následně zaslechla tůtání ve sluchátku. "Haló? Haló!" Mrštila sluchátkem zpátky do vidlice telefonu. Byla zoufalá… Vykřikla a smetla ze stolu všechny papíry, co tam ležely. Následně mrštila o zem i tím telefonem.
Jenže Adama nezajímaly výlevy manažerky. Jemu záleželo jenom na jediné osobě z celé této proklaté budovy.

WHITE 09.

4. října 2012 v 17:02 | Undertaker |  WHITE
Dnešní díl je o něco kratší... xD Za to se předem omlouvám.


Bylo to tady. Den natáčení "Boje o přežití," snad nejsledovanější televizní show vůbec. Romeo seděl na chodbě na stoličce, kadeřnice mu jenom upravovala účes. Kolem něj poskakoval kameraman, někdo od nich z personálu… a on ty lidi vůbec nevnímal. Byl nervózní, potil se, třásly se mu ruce. Díval se do podlahy před sebou. Jen povrchově vnímal, co mu říkají…
"Musíš tady najít únikový východ. Až ho najdeš, vyběhni ven. Jakmile se ozve zvuk, vrhnou se na tebe lidi a ty jim utečeš. Jasné? Teď se postav na startovní čáru. Pospěš si."
Postavil se, došel na start a dostal do ruky baterku.
"Připraven? Jdi."
Zhluboka se nadechl a udělal krok dopředu. Za ním se ozval hlas: "Odchází! Romeo už odchází!"