Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Červenec 2012

Stříbrooký lovec IX

31. července 2012 v 20:53 | Undertaker |  Stříbrooký lovec

Vešli do domu, který uvnitř vypadal, že drží jenom silou vůle. Nakrčil nos, když jej do něj udeřil ten puch. Pomalu procházel místnostmi. Zarazil se v něčem, co dříve bývalo asi nějakou společenskou místností, kde se rodina scházela u krbu. Zdi byly zprohýbané, podlaha popraskaná. Všude byla zaschlá krev. Ovšem ne lidská rudá… ale temně fialová. Jeho odhad byl tedy správný.
Přešel místnost, vyšel do chodby a po schodech se vydal nahoru. Chlapec jej opatrně následoval. Muž se rozhlédl, než vstoupil do jednoho z pokojů na patře. Byl prostý, ale útulný. Pousmál se, protože pokoj byl cítit po Jackovi. Tohle býval jeho domov. Otočil se na mladíka.
"Kdo jsi?"

WHITE 02.

30. července 2012 v 3:15 | Undertaker |  WHITE

V tanečním studiu se pohybovala ručička metronomu a z reproduktorů se ozývala upravená hudba WHITE. Choreograf skupiny předváděl celé skupině, včetně manažerky, choreografii k nové písni. V podstatě se jednalo o poupravenou verzi původního tance z originální nahrávky. Romeo se tvářil, jako by se ho to netýkalo, Luminor s Billem vypadali, jako by se dívali na hromadu páchnoucích zarostlých bezdomovců v potrhaném oblečení. Jenom Strify vypadal, že ho to zajímá.
Jakmile choreograf předvedl poslední kroky, zdálo se, že Luminor půjde přinejmenším zvracet. Velice podobně se tvářil i Bill a doposud nezúčastněný Romeo.
Muž se otočil ke svému obecenstvu.
"Tak… co myslíte?"
"No, je to hodně dobré," prohlásila ze svého křesla manažerka, které se původní tanec zamlouval.
"Jenom jsem vytáhl a poupravil originál." Žena přikývla a zvedla se.
"Dobře. S Leem procvičte choreografii. Připravte se na vystoupení, co bude příští týden." Otočila se na svého asistenta. "Zavolejte Adamovi, ať přijde dělat doplňující hlas." Muž přikývl a i s ženou se dali na odchod.
"Tohle vystoupení bude náš největší průlom. V podstatě poslední šance cokoli dokázat."

Stříbrooký lovec VIII.

29. července 2012 v 12:00 | Undertaker |  Stříbrooký lovec
Tenhle díl je poněkud speciální. Strify vyloží karty na stůl a odhalí Adamovi svou minulost.
Co se stalo v Tulwetoru, že se tam Strify tak děsí jít?


Odjížděli následujícího dne za úsvitu. Znovu jeli mlčky, tentokrát to byl ale jiný druh ticha. Bylo tíživé, nasycené strachem. Adam cítil, že je s chlapcem něco špatně, jen nevěděl co. Začal se chovat zvláštně, když vyslovil jméno města, kam měli namířeno.
Tulwetor. Co bylo tak děsivého na jednom obyčejném městě, které bylo vzdáleno tři dny od jejich stávající pozice? Lovec jen nakrčil obočí, nijak jinak se neprojevoval.
Následující tři dny projeli stejně tiše, jako dosud. Večer, při každém zastavení, trénoval Adam Jacka v boji s mečem. Mladík dělal pokroky, i když ho to zřejmě vysilovalo.
Do Tulwetoru dojeli až čtvrtý den kolem poledne, Strify však Tähtisumu zastavil kus před branami a zoufale se na Adama zadíval. "Nemohu... tady na tebe počkat?" I Adam zastavil svého koně, otočil se v sedle a chlapce si prohlížel. Rázně zakroutil hlavou. "Ne. Tam nad tebou můžu mít dozor. Tady ne. Pojď." Schválně čekal, až Strify pobídne koně a dojede k němu. Teprve poté také pobídl a společně projeli branou města.
Strify klopil hlavu a snažil se nerozhlížet se kolem. Prostě se držel přímo za Adamem.

WHITE 01.

28. července 2012 v 17:42 | Undertaker |  WHITE
Fajn... Tak tady je první díl WHITE. Už dopředu se omlouvám, pokud vám nebude vyhovovat obsazení rolí, ale uzpůsobuji si to sým potřebám ^_^ Postupem času se objeví i další známá jména a sehrají také velmi důležitou roli. Hups... ať neprozrazuji moc dopředu ;)
Enjoy!


Dav ječících fanoušků, mávajících barevnými svítícími náramky na jejich zápěstích, v rukou svírajících transparenty. Hudba hrála a sál prořezával sehraný soubor hlasů. V zákulisí postávala skupinka mladíků. Černovlasý mladík sledoval, co se děje na podiu, pomalu se mu začala třást kolena. Nevěřil, že se dostali sem, na soutěž, kde se rozhodne, kdo půjde do "Boje o přežití," soutěže, kde vítěz bere vše. Byl jejich sen se tam dostat, ale neměli šanci. Když ale viděl… a slyšel, co předvádí konkurence, musel polknout. Otočil se na ostatní členy skupiny a znovu polknul. Začínal být čím dál více nejistý. Sledoval, jak jeden z černovlasých mladíků nervózně podupává nohou, vyšší z nich, jak obchází kolečka… jenom poslední vypadal klidný. Blonďák si jen prohrábl jinak nastylizované vlasy a složil znovu ruce na prsou. Čekal.
Píseň skončila, na podium vběhl moderátor. Chvíli měl nějaké poznámky, než pustil krátkou skeč, kdy se skupina Blackberry boys představovala..
" 'Já jsem Bill, nejmladší!' 'Luminor, hlavní zpěvák.' 'Romeo. Tancuju a rapuju.' 'Já jsem Strify! Vedoucí týmu.' 'Děkujeme za podporu!' "
A oni mohli vejít na prkna před diváky. V sále bylo hrobové ticho, což se ani jednomu z přítomných moc nezamlouvalo.
Nebyli tak známí, nevědělo se o nich. Tohle byla šance se předvést.

WHITE

28. července 2012 v 16:56 | Undertaker |  My little diary
Jako většina internetových autorů, na které jsem kdy narazila, snad aspoň jednou nechala svá díla inspirovat filmem, muzikálem, divadeldním představením, či seriálem.
Ani já tedy nejsem výjimkou.
(více pod perexem)

Stříbrooký lovec VII.

28. července 2012 v 0:34 | Undertaker |  Stříbrooký lovec
Po dlouhé době přichází další díl Stříbrookého lovce! Nejedná se sice o nic světoborného, ale kvůli vám všem jsem se snažila! ^_^
Doufám, že si ten díl aspoň trochu užijete.


Byla to snad první noc, která byla poklidnou. Jack se dobře vyspal, nabral dost energie. Ovšem, když se vzbudil, nikde neviděl Adama. Rychle se vyšvihl do sedu a zmateně se rozhlédl. Viděl, že nedaleko od něj se v klidu popásá Tähtisumu, poblíž i Adamův černý hřebec. Při pozornějším prozkoumání si na Adamově straně ohniště povšiml i jeho zbroje. Jen lovce nikde neviděl.
Z úvah, kam se muž poděl, jej vytrhl až zvuk kroků v písku. Zamrkal a otočil se. A v ten okamžik zůstal strnule sedět. Adam před ním stál, do pasu nahý, na jeho kůži se ještě leskly kapičky vody, stékala mu dokonce i z vlasů. V levé ruce držel dvě vykuchané ryby.
Došel k Jackovi a nijak nekomentoval jeho vyjevený výraz.
"Běž se umýt, udělám snídani."


Letní prázdniny mého mozku

15. července 2012 v 22:50 | Undertaker |  My little diary
Straaaaašně moc bych se všem svým čtenářům chtěla omluvit za to, že jsem teď nic nenapsala.
Věřte mi, snažím se dopsat další díl Lovce (mám asi tak čtvrtinu? O_o). Pracuji na jednodílce (zatím je na 3 stránky a pořád stejně o ničem...).
Ale se vším musím seknout, protože mi mozeček vypověděl službu a mě to absolutně nemyslím.
Jsem totálně vygumovaná, nedokážu se na nic soustředit.
Nedokážu vyluštit už ani jednoduchý SUDOKU... TT_TT

Zítra odjíždím na týden do Jeseníku. Třeba se mi tam na čerstvým vzduchu podaří provětrat hlavu, urovnat si myšlenky... a konečně mne políbí múza, abych vám mohla brzy nadělit další povídku ze své dílny.

Zatím bych se chtěla zkusit trochu věnovat grafice (jenom tý jednoduchý xDDD- viz můj design... xDDD).
Možná se podívám na pár filmů, přečtu si pár knih.
Potřebuju se zase vzchopit. xP

Držte mi palce, ať můj mozek zase začne fungovat a produkovat kvalitní nápady na příběhy xDDD nechci, aby jste se o prázdninách nudili, když už zavítáte na internet ^_~

Takže,
přeju všem hezké prázdniny! Užijte si je na plný pecky!!! =D

S láskou,
Undertaker