Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Červen 2012

Stříbrooký lovec VI.

26. června 2012 v 18:18 | Undertaker |  Stříbrooký lovec

Jack se rozčarovaně rozhlížel kolem sebe, přesto v jeho očích byla patrná známka strachu. Seděl na černém hřebci, po levém boku kráčející lovec. Jack to cítil. Něco se blížilo. Měl z toho strach. Podíval se na černovlasého muže, jehož jméno mu stále zůstávalo skryto.


Novinka- překlad

20. června 2012 v 0:27 | Undertaker |  My little diary
Yahoo!
Vážení, právě se mi dostalo skvělé pocty!
Dostala jsem svolení přeložit a zveřejnit TADY povídku od MidnightRose. Konkrétně "Finding Beauty In Negative Spaces" už jsem se o ní dříve zmiňovala.

Jedná se o pairing Shin a Strify.
Je to nádherná povídka a já jsem strašně ráda, že ji můžu překládat a tedy... doufám, že v ní zachovám její atmosféru, která mne tak pohltila.

Brzy se tu snad objeví.

Undertaker

Mtvolno na dobu neurčitou

19. června 2012 v 19:38 | Undertaker |  My little diary
Pozor hlášení!

Undertaker sice píše jako blázen, ale kapitolu bohužel zveřejnit žádnou nestihne.
Ve středu ráno odjíždím do Prahy a asi si nebuu brát notebook a hlavně... budu mít úplně jiný starosti.
Ve čtvrtek mě totiž čekají přijímací zkoušky. Vrátím se v pátek, ale s nějakou aktualizací počítejte spíš kolem neděle.

To jest vše, co jsem chtěla říct.
Mějte se hezky.
Loučí se,
Undertaker

Stříbrooký lovec V.

15. června 2012 v 10:11 | Undertaker |  Stříbrooký lovec

Nijak nereagoval na mručení a přehazování se, ozývající se z postele. Soustředil se spíše na zvuky okolí. Naštěstí neslyšel, ani necítil nic, co by je mohlo ohrozit. Ušklíbl se. Čekali na noc.


Chlapec na posteli se posadil a zakňučel. Stále ho bolela hlava a byl vyděšený. Jen nevěděl, z čeho.
Natočil hlavu a zadíval se z okna. Ze slunce zbyl jen malý červený úlomek, mizející za střechami domů. Na jemné tváři se objevil drobný úsměv. Pohled ven vyvolával vzpomínky.


Adam Lambert na CBF?

14. června 2012 v 12:25 | Undertaker |  My little diary
Dnes jsem obdržela e-mail z CBF ohledně mého dotazu na přidání Adama Lamberta do vyhledávače povídek.

Bylo mi řečeno, že mou žádost předloží i ostatním adminům stránky a nejspíš se bude projednávat na další schůzi moderátorů.

Takže kdo ví? Třeba se jednoho krásného dne podívám na CBF a budu moci hledat povídky s Adamem, aniž bych musela jako blázen listovat záložkami "MALE CELEBRITY" ^_^Stříbrooký lovec IV.

14. června 2012 v 10:47 | Undertaker |  Stříbrooký lovec
Po tomto díle budou kapitoly přibývat velmi pomalu. Zatím mám rozepsaný kousek dalšího dílu a nemám na to moc nervy, protože pořád lítám po doktorech, rodině a dokonce do školy.
Ale udělám vše, co bude v mých silách, abych přispívala s novými díly, novými tajemstvími a jejich odhalováním ^_~


Když se Jack probral, ležel v měkkých a voňavých peřinách. Překvapeně zamrkal, s námahou se posadil. Rozhlédl se po pokoji. Byl maličký. Po pravé straně měl okno, směrující do ulice, po levé dveře. Před sebou mohl vidět malý prádelník, pod oknem byl hranatý stůl a dvě židle. S povzdechem se chytil za hlavu.
Trhnul sebou a otočil se k otevírajícím se dveřím. Zamrkal, stál v nich černovlasý muž. Ten mu věnoval jen letmý pohled. Vstoupil do pokojíku, zavřel za sebou a na stolek položil tác s jídlem. Jack na něj žádostivě upřel své oči.

Stříbrooký lovec III.

12. června 2012 v 13:21 | Undertaker |  Stříbrooký lovec

Z podřimování jej vytrhl až pohyb na lůžku. Zbystřil smysly, ale nezvedl se, ani se neotočil.
Postava na posteli se posadila. Blonďák se chytil za hlavu. Bylo mu mizerně. Byl zesláblý, unavený… a pekelně hladový. Kdyby nebylo zbytí, snad by si uřízl i vlastní končetinu, aby se najedl. Tiše zaúpěl. Přehodil nohy přes okraj lůžka. Zvedl hlavu a jen chvíli nepřítomně zíral na tmavý stín před sebou. Zamrkal, aby zaostřil. Když rozeznal obrovskou čepel a široká ramena vyděšeně vykřikl a odsunul se na lůžku co nejvíc ke zdi.
Nevěděl, kdo je ten muž, nebo co tu dělá. Vlastně… ani si sám neuvědomoval, kde se nachází a jak se tu ocitl. Ano, pamatoval si, co bylo před tím… ale včerejšek… mu úplně vypadl. Alespoň si myslel, že to byl včerejšek.

Stříbrooký lovec II.

11. června 2012 v 10:57 | Undertaker |  Stříbrooký lovec

Adam nespal. Měl jen zavřené oči. Vyčkával, kdy se objeví. Cítil ho už blízko.
Oheň už pohasínal. Noční ticho v chatrči přerušovalo jen občasné zapraštění drolícího se spáleného dříví.
Lovcovy rty se roztáhly do širokého úsměvu, odhalujícího zuby. Posadil se, sáhl po meči a otevřel oči. Zpoza řas se do temnoty noci rozzářily stříbrné duhovky. Postavil se a natočil čelem k oknu. To se během následujících vteřin roztříštilo, což probudilo spícího mladíka. Možná měl štěstí, že byl v tolika peřinách, protože ho tak nezranila žádná ze střepin. To ale Adama nezajímalo, soustředil se na asi sedm pěstí, které mířily jeho směrem. Švihl mečem a hned 4 uťal. Zbylé paže se stáhly ven.
Soustředil svou sílu, rozběhl se a ladně proskočil oknem. Na planině před chýší nebylo živé duše. Zavřel oči a pevněji sevřel jílec meče. S jistotou dokázal určit místo, kde se zrůda nacházela. Ale zarazila ho jiná věc. Přítomnost další stvůry. A poté další a další. Těch stvůr zde bylo víc. Tipoval by to na 5-6. Tohle nebylo dobré. Nikdy se přece neshromažďovaly na jednom místě.

Stříbrooký lovec I.

10. června 2012 v 12:15 | Undertaker |  Stříbrooký lovec
A je to tady vážení... První díl LOVCE. Řeknu vám... začalo se mi to vyvíjet malinko jiným směrem, než jsem původně zamýšlela... Ale myslím, že vás pouze zmatu a budu to zamotávat víc a víc... I když, raději nebudu moc slibovat, nebo mi to, jako již tradičně, nevyjde ^_^'
Tak... Enjoy.

S příchodem noci se do krajiny vkrádal stín strachu. Nádherná zeleň krajiny se nořila do šedé barvy, nebe nabíralo stále temnějšího nádechu. V malém údolí mezi kopci byla vystavěna vesnice. Její obyvatelé se ukrývali v domech před přicházející tmou, či před větrem, který přicházel z horských úbočí. Snad jedinému člověku na tomto místě to nevadilo.
Stará žena seděla na verandě a stále se ohlížela k východu. Nevadil jí chladný vítr, který nechával vlát prameny bílých vlasů kolem její hlavy. Nevadil jí déšť, ani mrazy. Každý večer sedávala a sledovala cestu. Čekala, kdy se vrátí. Čekala na něj již tak dlouho.
Vždy věřila, že se vrátí domů. Nevzdala se své naděje, i když téměř žádná jí nezbyla. Nevzdala se, i když její sousedé i přátelé vymlouvali jí možnost, že by její vnuk mohl být stále živ. Ona přesto věřila v jeho návrat. Stále čekala na svého chlapce.
***

Underneath

9. června 2012 v 22:42 | Undertaker |  Stříbrooký lovec
Tahle písnička mě nakopává ke psaní. Nevím proč zrovna ona... ale díky ní mé prsty běhají po klávesnici a utvářejí tak příběh, který Vám již brzy nabídnu.


Právě tóny této písně protkávají každé slovo, utvářejí tu trochu melancholie.
Možná si až příliš uvědomuji, jak moc se dotýká osudů hlavních postav...
Ale možná právě proto... je naprosto dokonalá k dotváření atmosféry prostředí a citů ve Stříbrookém lovci.