Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Mé (rozporcované) projekty

17. května 2012 v 11:59 | Undertaker |  My little diary
Tak nějak jsem se rozhodla Vám tu právě TEĎ představit všechny svoje projekty (povídky), které jsou ve stavu "rozepsaný/stojící/v procesu".

A věřte tomu, bude to dlouhý seznam, takže pěkně šupajdí pod perex.
Kdo má zájem vědět, na čem Undertaker pracuje a co se tu možná časem rozhodne zveřejňovat, ať klikne na "celý článek" ;)A na konci vás poprosím: hlásněte v anketě ^_^
Začnu tedy s tím, co se na blogu už nachází, tedy Vám určitě známé:

1. Forbidden love
Bill a Strify. Dva milenci žijící pospolu v jednom bytě, tající svůj vztah. Před fanoušky, přáteli, rodinami. Ovšem i tady musejí přijít zvraty. Tom vidí odlišnosti na svém bratrovi a snaží se dohledat, co se s ním děje- což vede i k prozkoumávání jeho pokoje ve společném bytě. I u Strifyho začíná vzrůstat podezření, že je něco špatně. Nebývá doma, když ho shánějí, na zkoušky chodí pozdě... A má neustále nějaké tajemné telefonáty.
Když se oba rozhodli svým přátelům/rodinám odhalit svá tajemství, nikdo z toto není nadšený. Jako první to akceptoval Kiro, který asi jako jediný rozuměl utajovanému vztahu (protože sám jeden takový měl). Tom se sice bránil, ale také vztah svého bratra se Strifym překousl. I ostatní z TH byli za Billa rádi, což se nedalo říct o CB. Yu tento vztah vůbec neschvaluje.
Kdo ví, jestli síla lásky dvou zpěváků z odlišných kapel překoná veškeré překážky...

2. Believe me... (Try to believe)
Damian. Mladíček žijící s mamkou. Po katastrofálním rande, které končí rozchodem se konečně osobně seznámil s Ronem. Okouzlujícím chlapcem, ke kterému již dlouho cítil jakousi náklonost. Jejich první setkání se najednou zvrtává v "rande." Užíval si s ním každý okamžik.
Ovšem... nebudou Damienova stydlivost a strach překážkou v rozvíjejícím se vztahu? Dokáže ho Ron přesvědčit, že se nemá čeho bát, že mu může věřit?

3. Wanna be my darling?
Liam se pohádal s přítelem a skončilo to rozchodem. Zklamaný mladík po dokončení střední školy odchází bydlet ke starší sestře. Začíná pro něj nový život se starým stylingem a vzpomínkami. Poslední večer před nástupem na vysokou školu je donucen jít se sestrou do klubu, kde se setkává s jejími přáteli a dokonce s jedním klukem z vyššího ročníku. Postupně se potkávají ve škole a Liam v Andreasovi nachází zalíbení. I z druhé strany jsou city opláceny. Přesto nad Liamem stále visí temný stín jménem Tim- jeho láska ze střední.
Díky náhodám se ale jejich vztah začíná rozvíjet. Pro Andrease je to něco úplně nového, nikdy vztah s klukem neměl. Liam ho postupně zasvěcuje do tajů lásky a nabízí mu vše, co může.
Ale i tady se objeví zádrhel... Tim se znovu objevil a je vidět, že Liam na něj stále myslí.
Jak se s tím vypořádá Andreas? Bude bojovat za své city k Liamovi, nebo ho nechá jít? A co Tim? Dokázal by znovu opětovat veškeré city?

4. Tělo nebo srdce?
Příběh Nigela, mladého prostituta. Vždy se živil prodáváním svého těla, nic jiného ani neuměl. Je oblíbený, úspěšný... a může si sám vybírat svou klientelu. Pak do jeho života vstoupí muž... a Nigel si musí vybrat. Je pro něj hlavní láska, nebo práce, kterou dělá? Sex je podstatnou částí jeho života a nedokázal si představit, že by se oddával navždy jen jednomu muži. Ale musí si vybrat... a ne vždy je volba správná... Šance je jen jedna.

5. Štěně
Prodaný chlapec, jeho majitel a německá doga. Začátek asi dost dobrého story, co? No... nenechte se zmýlit, je to spíše nudná záležitost.
Povídka je inspirovaná jedním slashem, co jsme onehdá hrála se Stifym... xDDD
Adrian si zvyká na svého majitele, ze kterého je stejně tak zmatený, jako vzrušený. A Christian? Ten si zvyká, že místo jednoho zvířátka, své milované dogy Julia, má nyní dvě.
Jak bude vypadat jejich společný život, když Christiana provázejí nepříjemné vzpomínky a problémy v práci? Jak bude reagovat jeho rodina na styl jeho mazlíčka?

6. Stay with me here...
Jaké to asi je, když se probudíte v cizím pokoji a na včerejšek si vzpomínáte, ale pouze matně? Přesně tento stav zažívá Ryan v bytě kluka, se kterým strávil noc. Ono by na tom asi nebylo nic tak špatného, kdyby Ryan neměl Tobiho.
Naštěstí je tu Jay- sice se s Ryanem vyspal, ale neodsuzuje ho za to, že podvedl přítele. Spíš se jeho chování zastává, Tobi ho k tomu téměř donutil, aby to udělal.
Navíc, Ryan se mu líbí, rád by s ním byl i dál. A když spolu venčili Ryanova psa, co se nestalo... Tobi se s Ryanem rozešel.
Ale i tady je háček...
Ryan je sice pohodový kluk, ale nemá to doma zrovna jednoduchý a psychicky to už nezvládá. Stačí jedno škobrtnutí a všechno se zhroutí.
Co se ale stane pak, když odhalí jedno temné Jayovo tajemství?

7. This teacher belongs to me
Ach ano... zakázané ovoce nejvíce chutná. To pozná i André Hallow, když se zamiluje do svého učitele.
A jak se zachová Richard, když se mu jeho student/milenec nastěhuje do bytu, kvůli domácímu násilí? Teď bude podstatně těžší utajit jejich vztah. Zvlášť, když Richard musel lhát kolegům...

8. Má láska od koní
Kristián je na prázdninách na strýčkově ranči. Věnuje se práci s koňmi a také tréninku se svým miláčkem Moonym. Přesto tajně pokukuje po jednom z mladíků, kteří chodí na ranč jezdit. Jednoho dne se s ním cíl jeho zájmu dá do řeči. Kristiánovi se Pavel strašně líbí, přesto je ve svých citech nejistý. Neustále váhá, jestli je skutečně gay, když dodnes chodil pouze s dívkami. Na vyjížďce mu Pavel nabídne, že mu zkusí pomoct zjistit jeho orientaci.
Po sexu po telefonu se mu Kristián přizná, že celou dobu směrovaly jeho myšlenky k němu... Pavel se stáhne. Kristian je nervózní, bojí se dalšího setkání, ale zároveň se ho nemůže dočkat.
Přijme ho Pavel, nebo ho zavrhne? Dostane Kristiánova láska nějaký tvar, nebo zůstane pouze platonickou?

9. Anděl s mechanickými křídly
Kdo by věřil na anděly, když každý ví, že přece neexistují?
Jen málo lidí zná pravdu. Vláda, vědci a Daniel. Ví, že taková stvoření existují.
Danovi se podaří něco, co málokomu. Potkal Třináctku. Ovšem jeho objevení zaregistroval i někdo jiný...
K Danielovu bydlišti se blíží ozbrojená jednotka s úkolem chytit Třináctku.
Dan, díky dokonalému systému, zachytil rozkaz a i s Andělem utíká.
Nejzajímavější věcí na Třináctce byl fakt, že jeho křídla nebyla taková, jaká si představovali lidé... Jednalo se o směť ocelových destiček a zdálo se, že i pěkně ostrých. A veškeré jeho schopnosti... se teprve měly projevit.
Dokáží s Danem utéct před armádoua najít is nějaké bezpečné místo? Existuje vůbec místo zvané "Hnízdiště?" Na tuhle a mnoho dalších otázek čekají odpovědi právě v tomto příběhu.

10. Můj problém- jeho dcera
Mirek miluje Roberta, Robert miluje Mirka... ale Robertova dcera Mirka nesnáší. Co se bude dít, když to Mirek zjistí? Odstěhuje se, opustí Roberta... Nebo podnikne riskantní krok, kdy se z Mirka stane Mirka? A co když rozhodnutí zůstane na Robertovi? Opustí svou životní lásku nebo svou jedinou dceru?

11. Stříbrooký lovec
Myslím, že jsem ho tu již zmiňovala...
Adam- lovec, který zachraňuje mnoho životů, přesto spíš vzbuzuje v lidech strach. Všechno se ale obrátí naruby, když se potká s mladým Strifym, který až příliš přitahuje pozornost stvůr.
Co je na Strifym tak zvláštního, že po něm pasou? A dokáže někdo zbrzdit Adama, aby se nestal něčím ještě horším, než jsou stvůry, proti kterým bojuje? To vše zůstává záhadou...

12. Na jméně přece nezáleží
Příběh z prostředí undergroundových závodů. Spousta pěkných holek, adrenalinu, policejních honiček. A to nejlepší? V hlavních rolích Adam a Jack Strify! Do toho přiřaďte Tommyho se Saulim a zaruřuji vám ničím nebržděný zážitek! xD
Zvlášť v situaci, kdy Adam neví, který z blonďáků je pro něj přitažlivější... Tak když je možnost... proč nemít oba? Všichni ví o tomhle vztahu "ve třech" a nikdo nic nenamítá. To vše se změní v okamžiku, kdy na závodní trase neporazitelného Adama rozdrtí blonďatý floutek z Německa.
Začne působit přitažlivost, nebo vypukne nenávist? Válka nebo spojeneství? A čeká nás vůbec šťastný konec? Kdo a s kým?

13. Kamenný anděl
Stará socha v parku a osamělý chlapec. Špatná kombinace...
O Kamenném andělu se traduje, že nosí neštěstí. Jeho stvořitel byl zavražděn, lidé, co se o něj pokoušeli nějakým způsobem starat a upravovali park kolem něj, zemřeli při opravdu tragických událostech.
Jediný, kdo na "kletbu" nevěří, je mladý chlapec. Vždy ho k tomu místu něco téměř magicky přitahovalo.
Jednou v noci, kdy se vracel z baru, kde se moc nebavil, se zastavoval u sochy a stala se mu zvláštní věc. Odnikud se objevil muž a povídal si s ním. Chlapec moc nevěřil prohlášení, že muž vedle něj je duch, na takové hlouposti přece nevěřil. Nebo ano?
Když vidíte ducha... znamená to předzvěst vlastní smrti či jen výplod vaší fantazie? Kdo ví... ale věřte mi- ten chlapec to poznat nechtěl.

Doufám, že se v blízké době znovu pustím do psaní právě těchto povídek a hlavně doufám, že aspoň 2 ze seznamu ubydou xDDDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zuzu Zuzu | Web | 17. května 2012 v 20:26 | Reagovat

Já chci stříbrookýho lovce! xDDD

2 Wickey Wickey | Web | 17. května 2012 v 21:12 | Reagovat

Nemůžu se rozhodnout mezi "Na jméně přece nezáleží" a "Kamenný anděl", ale asi hlásnu pro toho anděla :D

Zlato.. to, že nepublikuju na blog, neznamená, že nepíšu!! :D Pořád se seru s Forgotten love ve wordu, ptž nic jinýho mi teď nejde :D Problém je v tom, že vždycky něco napíšu a pak to smažu, protože je to prostě divný!! :D :((

3 Karin Karin | 27. června 2012 v 22:53 | Reagovat

Forbidden love.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama