Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Duben 2012

Přestávka

30. dubna 2012 v 17:48 | Undertaker |  My little diary
Chtěla bych vás jen obeznámit s tím, proč se tu ZASE nic neděje.
Teď už to má poněkud závažnější důvod, nežli pouze lenost, jak tomu bylo doposud (jo, dělala jsem sice věco do školy, ale když byl čas, byla jsem zdechlá cokoli dělat... takže asi tak).

Hold, už se mi to blíží...
zítra večer odjíždím na intr, ve středu mě čekají písemné maturity z češtiny, ve čtvrtek z angličtiny. V pátek v poledne odjíždím na celý víkend do Brna. Ostatně... pátke mi také začíná "svatý týden"... tedy doba pro maturanty, kdy se mohou přpravovat na maturitu. Se budu učit jako mourovatá...

následně 17.5. máme oficiální zahájení školních maturit, 18. dělám maturitu z praxe. Následně pak až 22. května mám ústní zkoušky z češtiny, angličtiny a teorie (pěstování rostlin a chov zvířat).
Dalším rozhodným termínem se pro mne stal pátek 25.5., kdy máme maturitní večírek. Následně nejspíše 15.6. V ten den proběhne slavnostní vyřazování a předávání maturitního vysvědčení (a jen doufejme, že Undy proleze xDDDD)

Následně mne pak čekají přijímačky na vysokou školu, takže doufám... doufám, že mě vezmou ^_^

No... a jako perličku na konec: Vůbec nevím, jak to bude o prázdninách...
Protože pokud budu mít štěstí, odjedu minimálně na měsíc do Rakouska pracovat (tipuju práce typu: holka pro všechno).


Takže... prosím, držte mi palečky, ať maturity zvládnu. Myslete na mne, až budu dělat přijímačky...

PS: možná vám udělám radost... ale ještě před písemnými chci dopsat 2 povídky, oneshoty. Jednu, která poputuje na vysokou školu... druhá, kterou píšu výhradně pro potěšení své sobecké dušičky ^_^"

Prozatím... nashledanou, mí milí čtenáři.

Aby toho nebylo málo... nabídnu Vám tu malý zákusek:
(převzato z deviantartu)

Time for two of us...

22. dubna 2012 v 1:41 | Undertaker
Rozhodla jsem se pro dost... děsivý pairing. xD Doufám, že mě za to nikdo nesežere... xDDDDD
Ale... musím se přiznat, že za tenhle nápad děkuji Zuzu. ^_^
Celou tuhle povídku bych věnovala (ano, už ZASE xD) Extasy, protože ta jako první projevila jakési nadšení nad tímto pairingem. Děkuji ti za podporu ;)


Adam nikdy moc módní přehlídky nevyhledával. Věděl, že někteří návrháři mají hodně šílené nápady a doopravdy je na co se dívat, přesto jej to nelákalo.
Ovšem dnes musel udělat výjimku. Bylo rozhodnuto, že tam jít musí. Prý reklamní krok. Tak teď postával u baru, v ruce sklenici s vodou a doufal, že to utrpení brzy skončí. Byl unavený, nic se mu nechtělo. Maximálně by teď rád zakotvil na gauči u televize.


Rozhlížel se kolem sebe, ve snaze nedat na sobě znát, jak je znuděný nastálou situací. Najednou jeho pozornost upoutala dlouhá blonďatá hříva. Však dříve, než si majitelku těchto vlasů mohl pořádně prohlédnout, zmizela mu z dohledu. Něčím ho zaujala, jen nevěděl čím.
Než si stihl pořádně v hlavě urovnat, že jej právě velice zaujala nějaká žena, začali se lidé přemisťovat do sálu. S povzdechem se připojil k davu.
Sedl si na své místo v první řadě, složil ruce v klíně. Věděl, že teď tu nějakou dobu stráví, než modelky předvedou všechny ty šílené kreace.
Adam téměř s nezájmem sledoval dění na molu. Teprve asi devátá modelka upoutala jeho pozornost. Byl si jist, že to byla dívka, kterou spatřil v hale. Její dlouhé, štíhlé nohy, útlý pas a překrásná tvář, orámovaná blond vlasy... To vše působilo tak dokonalým dojmem. V tu chvíli černovlasý muž snad i litoval, že je homosexuál.
Dívka kolem něj prošla typickou houpavou chůzí modelek, nemohl se na ni vynadívat. Nešlo ani tak o model, co měla na sobě. Více jej doopravdy zaujala dívka samotná.
Stále očekával, jestli se objeví znovu. Za celou dobu přehlídky ji spatřil 4x a pokaždé žasnul nad její krásou, nevinností. Přemýšlel, kolik by takové slečně mohlo být. Veškerá kosmetika ji dělala starší, takže nebyl sto odhadnout věk.
Ještě se pořádně nevzpamatoval, neurovnal si myšlenky, když lidé začali tleskat. Poslední průchod modelek a za nimi návrhář. Ani neznal jeho jméno, jenže momentálně mu to bylo fuk.
V první volnou chvíli se vypařil, sedl si do křesla a doufal, že si ho nikdo nebude všímat. Jenže... neměl to štěstí. Sedla si k němu mladá žena a strašně si chtěla povídat o přehlídce, kterou právě byl nucen shlédnout. Chvíli ji poslouchal, než se vymluvil, že musí na toaletu. Doopravdy zmizel tím směrem. Zavřel za sebou dveře, zvedl tvář od podlahy a zasekl se. Před ním, před zrcadlem, stála ta blonďatá modelka. Upravovala si vlasy.
Trochu vyděšeně zamrkal, než otevřel dveře, jestli se náhodou nespletl. Ale ne... byl doopravdy na pánských toaletách. Dívka si ho v odrazu všimla a usmála se. Adam se osmělil. "Ehm... Tohle jsou pánské toalety." Dívka se znovu zasmála. "Já vím."
Už ten hlas Adama zarazil. Nikdy snad neslyšel ženu s tak hlubokým hlasem.
Blondýnka si povzdechla, opřela se o umyvadlo a otočila se na něj. "Trochu mě začíná unavovat, že mne stále považují všichni za ženu."
Černovlasý muž už snad ničemu nerozuměl. Blonďaté stvoření před ním byl snad... muž?

Oops!

3. dubna 2012 v 23:40 | Undertaker |  My little diary
Omlouvám se, že málo přidávám, ale na psaní teď fakt nemám moc náladu.
Příští týden nám uzavírají známky, dostala jsem šílený úkol do veteriny a ještě se musím naučit přednést maturitní otázku z chovu prasat xP
No, nechci vidět, jak já se budu připravovat na maturitu (která je už za měsíc...).

Každopádně... právě jsem začala psát jednodílnou povídku, která bude velmi brzy zveřejněná (tak zhruba do konce týdne). Rozhodla jsem se pro poněkud... netradiční pairing, takže jsem zvědavá na vaše ohlasy.
Už teď vím, že Zuzu se to líbit nebude xDDDD

Co bude dál, to doopravdy netuším. Ještě mám rozepsanou povídku o chlapci, který je nakažen HIV a mám v plánu ji poslat s přihláškou na školu. Tedy... doufám, že mi to vyjde xD

K psaní se asi plně vrátím až po maturitách, což bude nějak kolem 24.-25. května xD to by mělo být po maturitách.
Do té doby mějte strpení, protože teď už vážně musím upřednostňovat školu před ostatními zájmy. Hlavně, pokud chci vypadnout a neopakovat xP

Žijte blaze, Vaše Undertaker.