Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Forbidden love 9.

23. března 2012 v 17:47 | Undertaker |  Forbidden love
No? Jak zareagují ostatní ze Cinema Bizarre na to, co jim řekl Strify? Zjistíte dnes. =D


Jako první asi zareagoval Yu. Hlasitě se totiž rozesmál.
"Dobrej vtip, Strify." Ovšem on zachovával vážnou tvář, stejně jako Kiro. Yua zarazilo až Shinovo špitnutí: "To jako… vážně?"
Polo-blonďák zkroušeně přikývl.
"Počkej! To jako… TEN Bill Kaulitz?!" Romeo vypadal více než vyveden z míry. "Jo…" Strify jim ukázal display svého mobilního telefonu. Shin se po něm natáhl, ale Yu byl rychlejší. Vyškubl Strifymu mobil a nevěřícně se na obrázek mračil. Romeo mu koukal přes levé rameno, Shin přes pravé. "No to si…" "…děláš prdel!"
"Strify!!" vykřikli všichni tři sborově a zadívali se na skrčeného mladíka.Jmenovaný si pouze pohrával s prstýnkem na svém prstě.
Yu po něm mrsknul mobilem. "Co sis jako myslel? Jsi úplně blbej? Je to naše největší konkurence!"
Strifymu se draly do očí slzy. Ale vyšvihl se ze sedu a postavil se proti Yuovi.
"Přestaň o něm mluvit, jako by byl nějaká krysa nakažená morem! Je to normální kluk!" Udělal k Yuovi dva kroky a zadíval se mu do tváře. "A já ho miluju. Do tvého vztahu s Nessou taky nikdo nekecal!"
V ten moment mu přistála na tváři facka. Yu byl na Nessu hodně háklivý, to, že její jméno splynulo ze zpěvákových úst ho rozezlilo.

"Drž hubu!"
Strify se chytil za tvář a podíval se na Yua. "Promiň, že se zastávám toho, koho miluji!" Podíval se po klucích. Zakroutil hlavou, posbíral svoje věci.
"Když je vám tak zatěžko přijmout to, koho miluju… Myslím, že si už nemáme co říct." Otočil se a odešel. Jen Kiro se zvedl ze stolu a díval se za ním. Shin se spíš díval na špičky svých bot.
Romeo vzal Yua za paži a vlekl ho pryč. Tušil, že by mohl ještě vypěnit a o to opravdu nestál.

Shin pozvedl pohled a spatřil ještě Strifyho vzdalující se záda. Popotáhl.
"Asi… jsme se nezachovali moc… jako přátelé."
Kiro jen zakroutil hlavou. "To ne."

♥♥

Strify nedošel daleko. Sedl si na břeh řeky, přitáhl kolena pod bradu a rozplakal se. Nějak čekal, že z toho nebudou nadšeni, ale tuhle reakci… neočekával. To doopravdy ne.
Ranilo ho to. Hlavně Yuova slova. Tu facku by přežil… ale jeho slova přes srdce přenést nedokázal.

Byl tolik zabrán do svých myšlenek, že ani nepostřehl kroky, které se ozvaly za ním.
"Strify? Tohle… jsi tam nechal."
Otočil se a zamrkal, aby aspoň trochu vyhnal slzy z očí. Nad ním stál s nejistým úsměvem Shin. Podával mu jeho mobil, který tam nechal ležet. Vzal si jej od něj a otřel si mokré tváře.

"Já… díky." Mladík přikývl a sedl si k němu. Zadíval se na vodu.
"Nezachovali jsme se správně. Nikdo z nás…" Polkl a podíval se na Strifyho. "Za ty dva mluvit nemůžu, ale za sebe… se omlouvám." Zpěvák na něj jen upřel pohled. "No… nemůžu ho soudit, neznám ho." Vzal Strifyho za ruku. "Ale ty s ním žiješ, znáš ho. Nemůže být tak špatný. Nechceš… nás třeba seznámit?"

Strify na něj zůstal vyjeveně zírat. "C-co?" Zakroutil hlavou a znovu se na Shina podíval. "To jako… vážně?" Blonďáček přikývl. "Jasně! Víš… Jak jsi odešel, uvědomil jsem si, že jsme se nezachovali vůbec jako kamarádi. Kdyby jo… nezáleželo by na tom, s kým jsi, ale na tom, jestli s ním jsi šťastný."

Strify si ho chvíli prohlížel, než ho objal. Zcela bez jakéhokoli varování. Mladík jen zamrkal a nechápal, ale taky Strifyho objal. Netušil, jak tím svému příteli ulevil.

Po pár minutách se Strify odtáhl. "Budu… muset jít domů. Slíbil jsem Billovi, že jak se vrátím, uděláme si spolu pěknej večer. Měl bych se cestou stavit pro nějaký kytky, koupit nějaký dobrý víno."
Shin se pousmál. "Romantik?"
"Jo. Víš, má to být večeře. Pak společná koupel… a jedna z nejhezčích nocí. Víš, jak to myslím." Blonďáček se uculil. "Skvělý! Tak to tě nebudu zdržovat od povinností."

Zvedli se a pomalu se rozešli. Shin Strifyho doprovodil do města, pomohl mu vybrat víno, nakoupit. Strify pak šel jen pro tu kytku a pak domů.

♥♥

Bill seděl v křesle, v rukou nějaký módní časopis, co někde vyhrabal. Byl už staršího vydání, ale on si rád prohlížel obrázky. Nebyl moc náročný.
Zbystřil až v okamžiku, kdy se ozval klíč v zámku a tiché klení. Usmál se, odložil časopis a jen čekal, až přijde dovnitř.
Strifyho hlava se objevila ve dveřích.

"Ahoj, miláčku."
"Strify, ahoj. Jak… jsi dopadl?" Celý den byl jako na trní, bál se, jak to dopadne. Ale Strify se usmíval, vypadalo to dobře.

Zatímco uklízel nákup, když se otočil na Billa. "No… Kiro v pohodě. Romeo se k tomu nevyjádřil, Yu… ten se nasral." Pousmál se. "Ale Shin tě chce poznat."
Bill se málem udusil vzduchem. "Co? Poznat mě?" Přikývl. "Páni… počkej, Shin… to je ten blonďáček, že?" Znovu mu bylo odpovědí přikývnutí.
"No ty vado. To je… super! To by mohla být legrace."
Strify se zasmál. "Bezva. No, pak mu můžu zavolat a dáme si takový… rande ve velkým. Ty, já, Shin… a tvůj oblíbenec Kiro s přítelem. Hm?" Černovlásek přikývl. "To by mohlo být fajn. Už se i těším."
"Bezva. Tak… Co si dáme dobrého k večeři?"

♥♥

Strify tiše zamručel. Nelíbilo se mu, že musel vstávat. A hlavně, že mu u hlavy bzučel telefon. Natáhl se po něm a přijal.
"Mňo? Co je?"
"Ahoj, Strify. Promiň, budím tě?"
"Neee, vůbec ne, Romeo. Jen jsem po strašně náročné noci se svým přítelem." Z druhé strany se ozval smích.
"Promiň. Hele, chtěl jsem se ti omluvit za ten včerejšek. Choval jsem se jako debil. Přeju ti to. A jen doufám, že vám to bude ještě dlouho klapat." V pozadí se ozval řev, následován povzdechem. "No nic, budu muset končit. Yu tu dělá bordel. Měj se, potkáme se na zkoušce."
Strify se s ním rozloučil, odložil mobil a znovu se přitulil k Billovi. Ten se k němu přitisknul jako klíšťátko. Pohladil ho po boku, usmíval se. Černovlásek se jen zavrtěl a víc se na blonďáka natiskl.

Bill myslel, že není hezčího probuzení, než jakého se mu dostávalo. Vždy, když se po otevření očí mohl dívat do tváře milovaného… Jenom ho štvalo, že se vždy probudil až jako druhý. Málokdy se mohl kochat pohledem na spícího Strifyho.
"Lásko, mohl bys někdy vstávat později, než já?" Pohladil muže po tváři, když se začal smát. "Když ono to nejde. Ty totiž vyspáváš do pozdních hodin. Je zcela nemožné vstávat později než ty."
Bill nafoukl tvářičky a nespokojeně zabručel. "Bublino." Zamrkal a jeho pohled sklouzl ke Strifyho očím. Plály v nich veselé jiskřičky. "Jaká bublino? Já nejsem bublina." Ovšem jeho znovu nafouknuté tvářičky vyvolaly u staršího muže smích. "Nejsi? Tak se na sebe podívej do zrcadla. Bublinko moje." Naklonil se a políbil Billa na nos.
Mladíček během vteřiny roztál jako máslo. Spokojeně se usmál, naklonil hlavu a spojil tak jejich rty. Teprve po přerušení jejich polibku se mu zadíval do očí a pohladil svého milence po hrudi.
"Hm… tak jestli tohle budeš dělat častěji, nebudu si stěžovat na oslovení bublinka."
Strify se zasmál a znovu vyhledal jeho rty.

♥♥

Mladík byl sice celou dobu spokojený, ale ve skrytu duše se děsil další zkoušky. Většina kapely mu sice jeho vztah schvalovala, ale jeden člen ne. Teď seděl v křesle, v rukou svíral hrnek s čajem. Přemýšlel.
Bill chtěl jít s ním na zkoušku. Podívat se, poslechnout si je na živo, když se nikdy nedostane na jejich koncert. Navíc… Strify měl nahrávat další jejich song, tak rád by u toho byl.
Černovlásek došel ke křeslu a položil příteli dlaně na ramena. "Miláčku… bojíš se?"
Strify položil dlaň na jednu z jeho. Jen mlčky přikývl. "Kdo by se nebál? Chceš jít na naši zkoušku… a já nevím, jak by Yu reagoval. Nechci… tě vystavit jeho nadávkám." Pocítil ve vlasech příjemný dotyk prstů. Blaženě zapředl. "Strify, mě to nevadí. Když bude mít blbé kecy, já jsem na to zvyklý. Celý život se do mě někdo navážel. Tvůj kamarád nebude o nic horší." Blonďák se na něj vděčně pousmál.
"No… když myslíš… bránit ti nemůžu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wickey Wickey | Web | 27. března 2012 v 15:49 | Reagovat

Jéé, tak to moc děkuju ^o^

2 Wickey Wickey | Web | 2. dubna 2012 v 6:34 | Reagovat

Nevím, co ti na to napsat, snad jen :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

3 dominika dominika | 2. července 2012 v 9:32 | Reagovat

to je konec ?

4 Undertaker Undertaker | 5. července 2012 v 1:07 | Reagovat

[3]: Ne, není to konec. Teda aspoň to není plánovaný konec. Ale protože došla inspirace, tak jsem povídku odsunula na vedlejší kolej a čeká se na nápad ;)

5 LambertGirl LambertGirl | Web | 20. října 2012 v 7:45 | Reagovat

[4]:  Piš dál. Piš dál nebo se opravdu zblázním :DDDDDDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama