Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Mini-povídka TH

1. prosince 2011 v 16:25 | Undertaker
Tohle jsem psala pod nickem Girl in the Mirror =D Zlatý časy vám povim xD bylo to do soutěže jako jeden z úkolů. xD A já v tý soutěži skončila... druhá! xD

"FRONTMAN TOKIO HOTEL, BILL KAULITZ! EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR! Více na straně 8."
Tohle hlásal titulek v časopise pro mladé. A přesně ten teď držel v rukou Tom Kaulitz, kytarista jmenované skupiny a bratr onoho frontmana. Povzdechl si. Zvedl hlavu od časopisu a odložil ho na stůl.
Ani ne před hodinou nesl svému bratrovi do pokoje oběd. Bill se ho ani nedotkl. Tom už byl bezradný, chtěl ho vzít do nemocnice, ale to Bill odmítá… Prý je to jen obyčejná rýma. Ale s tou by přece neležel v posteli už přes 3 týdny… Z úvah ho vyrušilo Billovo kašlání.
Rychle se zvedl ze židle a utíkal do bratrova pokoje.
"Bille, jsi v po-" chtěl říct v pohodě, ale slova se mu zasekla. Viděl svého bratra sedět na posteli, držíce ruku před ústy. Všude kolem něj byl krev.
"Pane bože." Vydechl a pospíchal k němu. Bill vykašlával další a další krev. Tom popadl telefon a okamžitě volal sanitku.
Bill se na něj podíval, hrůzu v očích.
"Tomi… Já umřu?" zeptal se nakřáplým hlasem, když jeho kašel na chvíli polevil.
"Ne. Budeš v pořádku, bráško. Všecko bude dobrý." Tom si však svými slovy vůbec nebyl jistý. Ale co jiného mu měl říct?
Krajinou se rozléhá pomalá, smutná hudba. Pršelo. Ale několika lidem to nevadilo. Lidem, kteří byli oděni v černém. Lidem, kterým stékaly po tvářích slzy smutku a beznaděje. Lidem, kteří zde společně stáli, nad hrobem. Lidem, kteří přišli o přítele. Lidem, kteří přišli o syna, kteří přišli o bratra. Lidem, kteří přišli o Billa Kaulitze…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wickey Wickey | Web | 2. prosince 2011 v 9:41 | Reagovat

To mi nedělej, měla sem slzy v očích.. :'(

2 Zuzu Zuzu | 3. prosince 2011 v 20:50 | Reagovat

ou chudák =(

děkuju za koment =))

3 ♥Prinzesschen Lynn♥ ♥Prinzesschen Lynn♥ | Web | 7. ledna 2013 v 22:30 | Reagovat

no a presne na tejto poviedke je ukázané , ako veľmi si sa zlepšila odkedy si písala ako GitM, aj keď pre mňa budeš vždy GitM, keďže som ťa pod týmto nickom spoznala :-) resp. tvoje pravé meno ... jasné smutn=é to bolo, veď kedy smrť nie je smutná? a ešte keď ide o môjho milovaného Billa (áno bude to môj budúci manžel, takže ruky preč od neho! a už ho nezabíjaj!!!), ale ja som Billa vo svojich poviedkach toľkokrát zabila, že už nedokážem vyroniť slzy .... ale fakt si sa zlepšila Schatzi!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama