Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Listopad 2011

Nestíhám!!!

30. listopadu 2011 v 20:04 | Undertaker |  My little diary
Po mé šesti týdenní absenci ve škole to teď zcela jasně nezvládám. Do tří sedím ve škole, pak opisuju sešity, učím se na testy a zkoušení (třeba zítra- chov koní... nic neumím... takže za bas).
Na povídky mi už moc času nezbývá, ale snažím se :D

Try to believe... - no xD jo, došli k Ronovi domů. A dál jsem zatím nedošla xD Ale dělám na tom!!! =D
Forbidden love- stojí. Strify se sice rozhoupal, že o svém vztahu řekne ostatním, ale dál jsem se nedostala...

Mám rozepsané další kapitolové povídky.
Například Tělo nebo srdce, příběh mladého prostituta, kterému se do cesty postaví láska.
Další Štěně, prodaný chlapec (ano, na téma jednoho slashe, co jsem kdysi hrála... sorry...), jeho majitel, německá doga... a jejich soužití. Pokulhává, ale její psaní mě baví.
A nebo This teacher belongs to me- Vztah učitele se studentem. Něco, co je zakázaný. Ovšem citům nikdo neporučí, že?

Dál chystám jednu Adommy jednodílku. Aspoň teda doufám, že to bude jednodílka xD Celá je psaná z Tommyho pohledu a v blízké době by se zde mohla i objevit.

Uvažuju, že bych zde přihodila i jednu kraťoulinkou povídku, kterou jsem kdysi napsala do jedné soutěže (o největšího fans TH) a za kterou jsem dostala snad nejlepší bodobý hodnocení. Jo, a slečnu, co tu soutěž pořádala, jsem prý rozbrečela xD No, já u toho nebrečela, spíš kňučela. Ale to je detail xD
Jelikož to bylo o TH, hlavními postavami jsou dvojčata Kaulitzova.

Juuuj, to mi tak připomíná, že bych měla napsat něco k přijímačkám na vysokou školu. Hups... to bude těžší xD xD
No jo, ale taky jsem dobrý blázen, když se ze ZEMĚDĚLKY chci hlásit na Literární akademii nebo Filmovou akademii. Obě školy v Praze, skvělé obory (tvůrčí psaní na literárce, nebo scénáristika a dramaturgie). Předpokládám, že mě tam nevezmou, ale za pokus to stojí.

Time for miracles 2/2

18. listopadu 2011 v 17:08 | Undertaker
Ještě chvíli jsem setrvával na místě, než jsem si šel k baru pro další pití. Koutkem oka jsem zaregistroval, že se Adam rozhlíží. Pohledem se na chvíli zastavil na mě, než ho po ruce pohladila Týna. Sklonil se k ní a ona mu cosi řekla. Do dlaně mu vložila nějaké peníze.
Zvedl se a došel k baru. Já seděl na stoličce a jen se zadíval do své sklenice. Kývnutím k sobě přivolal barmana a sledoval mě, jak svůj drink míchám. Objednal si a čekal.
"Tys byl na koncertě." Zvednu k němu pohled. "Um… jo. Byl." Usmál se. Moje oči se rozšířily. Téměř jsem nevěřil, že se na mě fakt usmál. Na mě!

Time for miracles 1/2

18. listopadu 2011 v 17:06 | Undertaker

Co si přát jiného, než moct klidně ležet a odpočívat? Jen mít zavřené oči, poslouchat muziku a nad ničím nepřemýšlet. Jenže to dost dobře nejde, když poslouchám zrovna tohle. Moje mp3 byla plná jeho písniček a mně se vybavovaly jeho šedé oči obtažené černou tužkou.

S povzdechem otevřu oči a zadívám se na bílý strop, na kterém se odráží fialová barva mých zdí. Natočím hlavu stranou a povzdechnu si. I z protější zdi se na mne dívaly jeho oči. Tiše zaúpím. Asi se z toho zblázním.
Promnu si tváře a nespokojeně mručím. Přetočím se na břicho a zabořím tvář do polštáře. Nechci myslet na to, jaké pocity ve mně ten muž vyvolává. Hlavně, když vím, že přijede do Prahy a já ho neuvidím, i když tu bydlím. Nemám peníze na vstupenku a naši mi ji odmítají koupit.
Hlavně, že se stále ptají, co chci k narozeninám. Ovšem, když řeknu, že bych chtěl vstupenku na jeho koncert… narazím na ledovou zeď a odpověď: "V žádném případě. Něco jiného?" Vždycky jsem jen zakroutil hlavou a odešel. Nic jiného nechci, než ho jednou jedinkrát v životě vidět.

I zázraky se dějí...

16. listopadu 2011 v 22:06 | Undertaker |  My little diary
...aneb- Undertaker neumřela! xD
A píše!!!
Dobře, uznávám, že nepíšu to, co bych měla (což znamená "Believe me" a "Forbidden love").

Ale jako omluvu pro vás mám připravenou (a skoro dopsanou) jednohubku =D Nebude asi nic moc (stejně jako zbytek mé tvorby), ale to psaní mě baví =D Trochu jsem si u toho oživila vzpomínky a těším se, až to bude hotové a zveřejněné xD
Mňo, stejně je na tom podle mě nejlepší ten obrázek xD srala jsem se s ním mrtě dlouho (radši ani nechci vědět přesnou dobu). Pořád se mi na něm něco nelíbí, ale to dělá asi enem to písmo... to se vsákne. Protože jinak z toho mám hodně dobrý pocit. A myslím, že ta povídka taky bude mírně ucházející xD xD xD
Každopádně bude 18+, bude se tam vyskytovat popisný sex!!! Nepletu-li se, bude to první povídka, která to vezme takhle otevřeně. Napsaných jich mám sice víc (například moje spása: "Tělo nebo srdce"), ale ty se možná ani nedočkají svého zveřejnění (tak se na ně raději ani netěšte. Ovšem... když budete hodní a pěkně si poprosíte, možná ustoupím ;))

Jinak... se mi zdárně daří psát dva NOVÉ příběhy, které mají zatím stále jen provizorní názvy. V něčem jsou si oba podobné, přitom se každý liší, řeší trochu jiné problémy. A mě doopravdy baví je psát! ^_^
Ono... hold má inspirace je velice podivná...

Některé nebyly inspirované ničím, ovšem jedna z nových rozepsaných... nápad na ni se zrodil, když jsem narazila na placenou stránku s erotickým obsahem. xD Naštěstí pro mě mají z každého natočeného videa tak 4-minutové preview, což mi bohatě stačilo ke slintání nad těma pěknejma mladejma klukama (18-23), všechno v EMO-stylu ^_^
Jo, jsem úchyl, přiznávám xD Já se tím netajím. Proč taky, však to nemá smysl xD xD xD

Taaaaakže... mňo. Ukončím teď svůj výkec, pustím si Odložené případy a jdu dopsat "Time for miracles", aby se tu mohla co nejdříve objevit ^_^

Zatím vám příjemně strávený večer (noc, den... podle toho, kdy tu dojdete xD), přeje píšící Undertaker.


Maskot blogu

11. listopadu 2011 v 23:54 | Undertaker |  My little diary
No... strašně jsem chtěla pro tenhle blogís vlastního maskota... ale ještě jsem nenašla žádnýho dobrovolníka... no, tak jsem si aspoň pořídila zvířátko. =D Na svém druhém blogu jich mám už spoustu, ale tahle číča tu bude sama a natrvalo. ^_^ Prostě můj malej maskot.

Představuji vám:
Tamiku