Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Říjen 2011

Try to believe 6.

28. října 2011 v 4:30 | Undertaker |  Believe me...
Ráno bylo katastrofální. Co jsem se probudil, děsně mě bolela hlava a žaludek jsem měl jako na vodě. Jediné, co mi trochu spravilo náladu byla osoba, ležící vedle mě. Jeho světlé vlasy poházené volně na mém polštáři. Jeho nádherně klidná tvář. Pousměju se a opatrně vylezu z postele. Musím se chytit za hlavu. Je to, jako by mi ji někdo zevnitř chtěl rozmlátit kladivem. Opravdu nepříjemný pocit. Hlavně, když se do toho při chůzi ještě ozval snad celý orchestr zvonečků. Byl jsem rád, že jsem došel na záchod.

Try to believe 5

27. října 2011 v 19:50 | Undertaker |  Believe me...
Jak jsem slíbil, tak jsem učinil. Pomohl jsem mámě s úklidem domácnosti, i když to nenávidím.
Pousměju se a na půl čtvrtou se začnu chystat. Když doladím poslední detail, rozdrnčí se zvonek. Na tváři se mi objeví úsměv. Oh, jak je přesný. Vezmu tašku, seběhnu dolů a otevřu.
"Ahoj, Rone." "Ahoj, Dami." Mile se usmívá. Jeho rozcuchané vlasy, ležérní oblečení… Vypadá dokonale. Rychle nazuju boty a vyjdu s ním ven.

*nenapadl ji inteligentní název článku*

9. října 2011 v 13:16 | Undertaker
Omlouvám se za dlouhou absenci povídek. Nějak jsem nebyla schopná si poslední dva týdny sednout k počítači a začít psát.
Ani vlastně nevím, jak se mi povedlo napsat další díl Forbidden... Ze svého jednání si těď uvědomuji velice málo věcí.
No, nevadí. Hlavní je, že povídky se píšou. Včera ve vlaku jsem napsala kousek (ale fakt jenom kousek) Believe me...

Zajímá mě, jestli moje zbastleniny vůbec někdo čte... o jednom jsem věděla- ale ten na mě totálně zanevřel, takže se asi počet čtenářů usadil na 0 ? xD

Asi to udělám tak, že pod některé články hňápnu anketu... i když i to je nepravděpodobný, že bych něco zjistila. xD no nevadí... =D

Nevím, jak to teďko budu zvládat, protože jsem týden chyběla ve škole a místo toho jsem si pěkně dovolenkovala v Praze, ve středu jsem zapařila na mega hustým konertě... Takže teď budu dohánět jako blázen, protože 33 zameškaných hodin není málo xD

Snad se zadaří a něco přihodím. Když ne, buď jsem to psychicky nezvládla, vyhořel mi noťas, nebo jsem neměla čas. xD

Forbidden love 7.

7. října 2011 v 20:31 | Undertaker |  Forbidden love

Zavěsil a odložil telefon. Přitáhl si k sobě Billa a hladil ho po vlasech. Mladík se jen třásl.
"Jak… na to přišel?" špitl roztřeseným hlasem.
Strify si ho jen držel u sebe, hladíc ho po vlasech a zádech.
"Nevím, Billy. Ale teď už je to jedno. Nezměníme to, co se stalo. Hlavně na to nemysli, ano? Zkus ještě usnout." Políbil ho do vlasů a jemně ho uložil do postele, zakryl ho dekou. Lehl si vedle něj. Bill se k němu hned přitiskl. A opravdu se mu během několika dalších minut podařilo usnout.