Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Září 2011

I miss u... my dear BLOG!!!! xD

30. září 2011 v 22:19 | Undertaker |  My little diary
huh... to jsem tu už dlouho nic nepřidala... Zvláštní... *drbe se na hlavě*
No... vlastně ani ne...

Heh, začqaly mi přípravy na maturitu, takže se drtím jak blázen, do toho osobní problémy... pěkně se mi to hromadí a nějak to nezvládám. xD Na týden jedu pryč... tak snad se to nějak zlepší.

K tomu bych ještě chtěla dodat, že s povídkami se to má následovně:

1. Forbidden love- píše se xD myslím, že jsem tak ve čtvrtině další kapitoly.
2. Believe me... - no, to je na tom podstatně hůř, tam jsem se zasekla a nevím jak dál
3. budou dvě kratší povídky. Jedna... ta bude rozsahově asi jako "Library secret" ale to je asi maximální rozsah, myslím... =D a psala jsem ji v době, kdy mi bylo kurva těžko. A ta druhá... no, tak ta bude asi trochu delší a (bacha na to!!) tahle bude navíc HETERO. ^_^" Hold mi tak trochu ruplo v bedně a na nějakou dobu si asi budu potřebovat oddáchnout od slashe. -_-"

Pokusím se během týdne něco sesmolit a když to nevyjde, tak si udělám nějaký čas během učení... nechci se přece umořit =D
Přeju krásný týden =D

Let me go

18. září 2011 v 0:53 | Undertaker

Neustále se otáčel. Stále měl strach, že se jej drží pronásledovatelé, i když věděl, že je již setřásl. Ale pořád je cítil za sebou. Ten strach, jejich touhu po kořisti. Potřásl hlavou, až mu mokrá hříva vlála. Nasál do nozder vzduch, stále prosycený vlhkostí. Znepokojeně zafrkal a hrábnul přední nohou do mokré země. Celý se otřásl. Sklonil hlavu a přivřel oči. Byl unavený, tělo ho bolelo. A přesto nemohl odpočívat. Čekal jej ještě notný kus cesty do bezpečí.

Forbidden love 6

5. září 2011 v 22:08 | Undertaker |  Forbidden love

Bill se usmíval, byl rád, že měl Strifyho u sebe. Ale z rozjímání nad jeho příjemnou náručí, měkkým hlasem a spoustou něžných slůvek, kterými jej zahalil, ho vyrušilo vyzvánění mobilu. Zarazil se, protože tohle vyzvánění měl na Strifyho. Urychleně se natáhl po mobilu a zamrkal.
"Strify?"
"Hm?"
"Ty… mi voláš."
Strify se vymrštil do sedu a přisunul se k Billovi, koukal mu přes rameno. Vzal Billovi mobil z rukou a přijal.

Forbidden love 5

5. září 2011 v 19:00 | Undertaker |  Forbidden love

"Fakt. Seděl, skelným pohledem se díval do zdi a zpíval si písničku od Cinemáků." "Jak víš, že to byli zrovna CB?" Tom jen protočil oči. "Bo ten obal na CD poznám. Velkej, šedej. A červenobílý cédéčko."
Kluci seděli jako zařezaní. Nikdo Billovu chování nerozuměl. A nejméně snad Tom, který věděl vždy o všem, co se kolem jeho dvojčete dělo.

Feel Free

3. září 2011 v 0:36 | Undertaker

Hučení, občasné zapípání přístrojů a hlasy… zastříhal ušima. Neorientoval se. Nevěděl, kde je.
"Probouzí se!" Hlas.
Jeho oči se pomalu otevřely. Stále viděl rozmazaně, nedokázal na nic zaostřit. Jen tiše zaúpěl a potřásl hlavou.
"Dávejte pozor, může být nebezpečný." Jiný hlas. Byl jemnější, než ten předchozí. Žena?

Co vás čeká a nemine

2. září 2011 v 21:52 | Undertaker |  My little diary
Vážení a milí čtenáři (pokud nějací teda jsou).

S lítostí oznamuji, že kvůli nastávajícímu studijnímu vytížení asi nebudou aktualizace pravidelnější, než jednou do měsíce. Už teď jsem nebyla schopná psát. A teď, když jsem zase nastoupila do školy a mám se připravovat na maturitu, což obnáší neustálé studium, přípravu stužkovacího večírku, plesu, zařízení tabla, posledního zvonění...
Navíc mám podezření, že odpadu velice brzy a den si tak zkrátím na minimum...
Jelikož mi posledního prosince propadne permice na bazén, budu vstávat kolem půl šesté, abych už chvíli po šesté hodině byla ve vodě. Následující dopoledne strávím ve škole, mnohdy i část odpoledne a do noci se budu hrbit nad učebnicemi a knihami s povinnou literaturou.

Rozhodně se pokusím najít nějaký čas na psaní a udržování těchto stránek.

Mám rozepsané dvě jednohubky, které by se mohly objevit možná ještě během září, dokud toho nebude moc, nebo začátkem října, kdy pojedu na týden do Prahy.

Se stávajícími povídkami se to má následovně:

Forbidden love- dá se říct, že mám pár nápadů, tak se je pokusím nějak srovnat, spojit a sepsat.
Believe me...- to už pokulhává... zasekla jsem se a nevím jak dál. Možná mi chybí inspirace, já nevím... Pokusím se najít si nějakou můzu, která by mě k tomu třeba dokopala. A nebo pokud se někdo hlásí dobrovolně... =D

+ v hlavě mi šrotuje nápad na- nejspíš jednodílku- z prostředí laboratoře, kde se pokusím vcítit do těla "pokusného králíka." Námět na tuhle věc mě napadl, když jsem seděla u otce na chatě a pokoušela se hrát na kytaru (kterou jsem si, mimo jiné, ve středu totálně rozladila xD).

Snad se tu něco v brzké době objeví a omlouvám se za šílené prodlevy, které budou ještě horší. xD