Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Forbidden love 4

22. července 2011 v 8:48 | Undertaker |  Forbidden love

"Čekal jsem tě později." Strify odsunul bordel z gauče a sedl si. "Jo, já taky. Ale doma mě to už nebavilo." Kiro si ho trochu zaraženě prohlížel, než se trochu vzpamatoval a přesunul se blíž ke kuchyni. "Dáš si kafe?" "Jo, díky." Strify jen seděl na gauči a rozhlížel se kolem sebe. Takový brajgl tu Kiro ještě neměl, což ho zaráželo asi nejvíce.

Za chvíli před něj Kiro postavil hrnek. Divil se, že na tom stole bylo ještě místo. "Co jsi potřeboval, Kiro?" Mladík si sedl do křesla a rozhlídl se po pokoji. "No… Víš, jak jsem ti říkal, že chápu to, že každý potřebuje soukromí…" Strify pozvedl obočí. Na to se pamatoval, bylo to po jeho poslední hádce s Yuem a Shinem. "No?" Kiro se zhluboka nadechl, než na Strifyho vypálil informaci, která mu vzala dech.
"Našel jsem si přítele." Strify odložil hrnek a zadíval se na něj. "Jak dlouho?" Kiro se zamyslel. "Už několik měsíců."
Pro Strifyho byla ta informace nová, ale Kira znal dlouho, poznal na něm tu změnu. "Rád bych ho někdy poznal." Kiro si odkašlal, než z něho vypadlo, že toho kluka určitě zná. "Hm?" "Je to… moderátor. Ricky." Strify zaúpěl. "TEN Ricky?" Kiro jen přikývl. Kdysi se na jeho show dívali a strašně se tomu smáli. A Kiro s tím klukem teď chodí… "No… Tak tos mě dostal."
Pak se jen bavili o tomhle malém problému. Kiro si nebyl jistý, jestli s tím chce vyjít na veřejnost. "Koukni se, jednou bys to musel říct. Dřív nebo později se někde objevíte spolu a bude toho plný internet. Když to oznámíš sám…" Kiro jen přikývnul. "Asi… máš pravdu."
♥♥
"Tak Bille, vnímáš mě?" Bill jen zvedl hlavu a zadíval se na Toma. "Hm?" Jeho starší bratr si jen povzdechl a svěsil ramena. "Už nejmíň 5 minut se tu s tebou snažím mluvit. Vnímal jsi mě vůbec?" Bill se opřel zády o židli a zakroutil hlavou. "Ne-e." Tom si ho prohlížel. Jeho bratr teď vypadal jako… zhulený nebo zfetovaný. "Kurva, bráško. Ty něco bereš? Na čem ujíždíš?" V tuhle chvíli Bill zpozorněl. Prudce se posadil a zadíval se na Toma.
"Ty si myslíš, že fetuju?" "A co si mám asi myslet? Furt seš mimo!" Bill se zvedl. "O tomhle se s tebou nehodlám bavit." Protáhl se kolem bratra a byl na odchodu, ale Tom ho chytil za ruku. "Tak Bille. Chováš se divně, mám o tebe strach. Všichni o tebe máme strach."
"Nestarej se. Jsem v pořádku. Nic mi není, nefetuju, nejsem závislý." Byl. Na Strifym. Na jeho dotecích, polibcích, vůni, hlase. Hlas… Bill se pousmál. Po dlouhé době ho Tom viděl se usmát. "Bille?" Jeho bráška se vytrhl ze snění. "Promiň, půjdu na chvíli skládat." Naklonil se k Tomovi a dal mu letmou pusu na tvář, jako kdysi. Pak se otočil a zmizel v ložnici. Zalezl na palandu, vytáhl notebook, jejich CD a zapnul ho, sluchátka do uší. Najednou se cítil spokojený. Když ho neměl u sebe, mohl jej aspoň slyšet.
Tom byl z jeho chování naprosto zmatený. Jeho malý bráška se choval nevyzpytatelně, nevyznal se v něm. Jako by se jejich pouto přetrhlo.
♥♥
Strify zůstal u Kira. Povídali si o hloupostech, o hudbě, nových písničkách. Oba ale něco tížilo. A jako první tu myšlenku vyslovil Kiro.
"Co myslíš… jak dlouho to ještě vydrží?" Strify jen zakroutil hlavou. "To nevím, Kiro. Ale s tím, jak to je teď… Moc bych nevěřil tomu, že spolu zůstaneme." Kiro jen přikývl.
"Hádáme se, ztrácíme fans… Od té doby, co odešel Luminor to s námi jde z kopce." Mladík si povzdechl. "Myslím… že udělal jenom dobře. Aspoň nemusí trpět naše neustálé rozpory." Strify přikyvoval. "Ale zato byl jediný, kdo nás dokázal dát do latě." Kiro si povzdechl. "To máš pravdu. Chybí mi." "Jo."
"Hele, co si pustit nějaký film? Mě se nechce domů." Kiro se pousmál. "Klidně. Ale nevím, na co by ses chtěl dívat. Nemám tu moc filmů. Teda… někde budou." Nervózně si prohrábl vlasy. Strify se jen smál. "No dobře, dobře. Ale tipuju, že Stmívání budeš mít nahoře, když se na to díváš pořád."
Kiro po nějaké době hledání našel i ostatní filmy. Strávili spolu jeden večer. Ale i přes to, že mu Kiro svěřil své tajemství, nebyl schopen mu říct to svoje. Tajil to rok, tak pár dní to snad ještě počká.
♥♥
"Co to je?" "Cinema Bizarre? Ty vole, kde se to tu vzalo?" Do pokoje přišel Bill, na tváři úsměv. Mluvil se Strifym, byl rád, že ho slyšel. Nebavilo ho hledat si věci na netu, raději se na všechno ptal přímo a měl odpovědi z první ruky. Pohled na Toma a Georga ho značně zarazil. Nerozuměl jejich nechápavým výrazům, než si všiml obalu, co měl Tom v ruce. Polkl.
"Kdo vám dovolil, hrabat se mi ve věcech?" Georg odvrátil hlavu a bylo jasné, že nechal jednání s Billem na Tomovi. "Eeeh… něco jsme jenom hledali. Um…" Bill začínal být naštvaný. Přišel k Tomovi, vyškubl mu CD z ruky a pohodil ho na postel. Začal ho strkat ke dveřím. "Běž a nemluv na mě," zasyčel. Georg šel za dveře raději dobrovolně. Jakmile za nimi Bill zavřel, Georg jen nechápavě sledoval starší z dvojčat. "Co to mělo znamenat?" Tom byl neméně zmatený. "On poslouchá Cinemáky?"
♥♥
Strify si povzdechl a opřel se zády o zeď. Nikdo tu nebyl. Věděl, že Kiro přijde později, že šel do kina s Rickym. Ale kde je ten zbytek, to nevěděl.
Zvedl hlavu, když uslyšel jiný zvuk, než padání dešťových kapek do kaluží. Všiml si Shina, kterého déšť asi zastihl někde v průběhu cesty.
"Ahoj, Shiny." Shin se zarazil a podíval se na něj. "Ehm… ahoj." Naklonil hlavu na stranu a staršího kamaráda si prohlížel. "Um… co se ti stalo?" "He? Co by mělo?" Shin jen pokrčil rameny. "No, řekl jsi mi Shiny. A tak jsi mi naposledy řekl…" zamyslel se, ale na přesné číslo si nevzpomněl, "hodně dávno."
Strify si jen povzdechl. "Nevím… Nevíš, kde je Yu a Romeo?" Shin jen zalapal po dechu. "Co? Oni tu ještě nejsou? To si děláš srandu, že se tu zase ženu jako blb." Poloblonďák jen zakroutil hlavou. "Kiro je venku, to vím. Ale o těch dvou nejsou žádný zprávy. A volat jim se mi nechce." Bubeník jen zakroutil hlavou. "Pojďme aspoň dovnitř, je mi tu zima."
Strify vytáhl klíče, odemkl a vešel dovnitř. V budově taky nebylo nijak extra, ale rozhodně tam bylo sucho. Shin si jen třel paže, choulíc se ve svetru a mikině. "Tos neměl deštník?" Shin zakroutil hlavou. "Byl jsem něco zařídit, chytlo mě to cestou sem." "Aha."
Seděli spolu nad hrnkem kafe a tiše si povídali. Neměli potřebu být hlasití. Do půl hodiny se k nim přidal i Kiro. Také si vzal hrnek s kávou a přisedl do debatního kroužku. Znovu nakousli to téma- konec Cinema Bizarre.
"Já nevím… Mám dojem, že Yu hledá v každém chyby. Hlavně v tobě, Strify. Vyčítá ti každou blbost." "To jo. Ale jakmile se dozví o Kirovi…" Kiro jen zvedl hlavu a podíval se na zmateného Shina. "Co by se měl dozvědět o Kirovi?" "Že… mám přítele."
♥♥
Bill znovu seděl u notebooku se sluchátky v uších. V tichosti poslouchal album ToyZ. Myslel na Strifyho, jeho jemnou kůži, veselé jiskřičky v očích… Chyběl mu. Tour začínalo nabírat grády. Začínaly se objevovat první potíže, nervozita byla stále častější a neobešlo se to bez hádek. A nejčastěji je vyvolával snad právě Bill.
Byl už moc dlouho bez Strifyho, bez jeho doteků, sexu… Začínal pociťovat jakousi prázdnotu, když nebyl s ním. Neustále byl podrážděný. Snad jen večer se uvolnil tím, že si se svým milencem občas volal nebo psal. Dneska byl ale Strify pryč. Prý venku se Shinem a Kirem. Věřil mu, ale cítil se teď strašně osamělý. Možná… by mohl dojít za Tomem, zase si popovídat.
Věděl, že bratra trápil, ale nechtěl mu tohle tajemství svěřit. Tajil to rok. Rok neměli ani stín tušení. A teď? Začíná pomalu všechno vycházet na povrch. Bill jim nechtěl nic říkat.
Tom by se ptal, snažil by se ho rozpovídat. Časem by možná taky sklízel úspěchy.
Mladšího Kaulitze zaráželo, že všechny napadalo jenom to, že je buď zfetovaný, opilý nebo ve stresu. Nikoho nenapadlo, že by mohl být zamilovaný. Jako by tahle možnost snad ani neexistovala.
Bill se dál utápěl ve svých myšlenkách, obklopený jen hudbou, linoucí se ze sluchátek. Ani nepostřehl, že si vlastně úplně automaticky prozpěvoval se Strifym.
"You're my obsession… My fetish, my religion…"
A už vůbec si nevšiml, že v jeho dveřích stojí Tom.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sir Stify Kaulitz Uchiha Sir Stify Kaulitz Uchiha | Web | 22. července 2011 v 12:58 | Reagovat

ty ty ty... strify taký tajnústkář, ale tom se mi líbí jak se hrabe nakonec to z billa vytáhne xD a já se budu smát reakci xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama