Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Červenec 2011

Library Secret 2/2

28. července 2011 v 23:54 | Undertaker

Filip si myslel, že tím to všechno skončilo, ale mýlil se. Cuknul sebou, když se regál se skřípěním a zvukem, který zněl, jako když se sype kamení, odsunoval do strany. Petr si baterkou posvítil do míst, kde byla původní pozice regálu. Světlo baterky dopadalo na povrch zcela jiný, než byl zbytek této místnosti a ostatně i celé budovy. Byly to masivní dřevěné dveře, spojované železným kováním.
Filip by se nejraději otočil a s křikem utekl, přesto ho něco nutilo setrvat. Možná to byl právě konání druhého chlapce.
Hnědovlásek si poupravil tašku na rameni a rázným krokem došel ke dveřím. Filip chtěl něco namítnout, ale to už Petr tlačil dveře od sebe. Skřípění dveřních pantů rvalo Filipovi uši, ale zdálo se, že Petrovi to nevadí. Jakoby na to byl zvyklý! Rozběhl se za chlapcem, který už dveřmi prošel.


Library Secret 1/2

28. července 2011 v 23:53 | Undertaker

Připravila jsem si pro vás jednu takovou jednohubku... =D Library Secret je opředena starodávným tajemstvím, které objeví náhodně dva chlapci. Ale opravdu jen náhodně? Poodhalte, co skrývá stará kniha, nacházející se v nejtmavším koutu knihovny.
Příběh právě začíná...

PS: v textu se vyskytují latinské věty. Neručím za jejich správnost (věřte Google překladači, že). Překlad do češtiny najdete dole pod textem.


Seděl nad stolem v knihovně a mlčky louskal řádky, jež by mu měly pomoci s domácím úkolem do školy. Nakonec zoufale rozhodil rukama. Pročetl už tolik knih a stále nenašel vše, co potřeboval… i obrázků našel velmi málo, a to je učitel chtěl… Ale jak má kluk, jehož nikdy nebavila chemie, udělat práci na téma alchymie. Povzdechl si a zajel rukou do tmavě hnědých vlasů. Podíval se na stůl a pohled se mu zarazil na neustále se zvětšující hromadě knih. Už se mu z toho dělalo špatně.
Snad jediná zajímavá věc, kterou za celé ty hodiny objevil, byla informace o Nicolasi Flamelovi. To, že vyrobil "Kámen mudrců" věděl z knih o Harry Potterovi.
Povzdechl si a zvedl se. Seděl tu už kolik hodin, tak se zvedl ze svého místa a šel na chodbu, kde stál automat na kafe. Jedno teď potřeboval.

Forbidden love 4

22. července 2011 v 8:48 | Undertaker |  Forbidden love

"Čekal jsem tě později." Strify odsunul bordel z gauče a sedl si. "Jo, já taky. Ale doma mě to už nebavilo." Kiro si ho trochu zaraženě prohlížel, než se trochu vzpamatoval a přesunul se blíž ke kuchyni. "Dáš si kafe?" "Jo, díky." Strify jen seděl na gauči a rozhlížel se kolem sebe. Takový brajgl tu Kiro ještě neměl, což ho zaráželo asi nejvíce.