Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Try to believe 3

2. června 2011 v 22:34 | Undertaker |  Believe me...
Polknu a pousměju se. "Snad se mnou neflirtuješ?" "Vadilo by ti to?" Pousměju se a zakroutím hlavou. "Ne."
"Tak vidíš." Přivřu oči a nechám ho, dotýkat se mé tváře. Je to tak skvělý pocit. Tohle jsem s Robertem nezažil ani jednou. Nebyl moc jemný, nebyl takový ten mazlivý typ. Mě to mrzelo, protože jsem romantický snílek, takže mám rád jemné zacházení a rozmazlování. A Ronovy dlaně jsou tak příjemné.


"Dopijem a půjdem se někam projít, co ty na to?"
"To bychom mohli, když je hezky. A kam?"
Jen pokrčil rameny. "Však ono se nějaké místo najde, nemyslíš? Přinejhorším skončíme v parku, no." Usměju se a přikývnu. S tímhle nemohu jinak, než souhlasit. Náš park je hezký, hlavně teď, když je celý zelený.
V klidu dopijeme čokoládu a když chci platit, jen se usměje a zaplatí to za všechny. "No co? Příště zveš ty." S úsměvem zakroutím hlavou. "Dobře."
Zvedneme se a rozejdeme se k parku. Cestou se bavíme o různých blbinách. Postupně se k sobě čím dál víc přibližujeme. Jemně se otře paží o mou. Podíváme se na sebe a vzájemně od sebe o krok ustoupíme. Skloním pohled do země a nesměle k němu těkám očima.
Oba jsme nesmělí, je to vidět. Přisunu se k němu a pomalu s ním propletu prsty. Podívá se na naše ruce a usměje se.
"Takže… rande?" Zasměju se. "Jo, rande."
Pomalu se procházíme parkem. Jsem… spokojený. S Ronem se mi líbí, je milý, nevtírá se… a nerozhazuje kolem sebe prachy jen proto, aby se vědělo, že je má. Musím se usmát. "Jsi tak odlišný od Roba." "Hm… Vážně?"
"Jo. Víš… ty mě vezmeš do cukrárny, která je cenově v normě, necháš mě si vybrat, dáš mi svoji porci šlehačky… a pak se zeptáš, co bych chtěl dělat dál. Chceš znát můj názor." Podívám se na něj. "A to se mi líbí."
Chvíli jdeme tiše, než to ticho mezi námi přeruší. "Nechci tě do ničeho nutit. Máš právo na vlastní názor. A mě baví dělat kompromisy. Je to sranda." Pousměju se a jen mlčky přikývnu. Ten kluk se mě líbí čím dál víc. Takovej sympaťák. Hezky se mi s ním povídá, jeho hlas je tak příjemný, lehce mě z něj mrazí v zádech. Moje dlaň si užívala jeho jemné sevření. Bylo tak hřejivé. Jeho dlaně byly… jakoby mozolnaté. Tipoval bych, že hraje na kytaru, jinak by takové prsty neměl. Asi jsem se moc ztratil ve svých myšlenkách, protože jsem ani nepostřehl, jak jsme se dostali k altánu. Sedli jsme si na lavičku, ale sedli jsme si dál od sebe. Složil jsem ruce do klína a zadíval se před sebe.
"Jak daleko odsud bydlíš?" "Um… u knihovny. Tak asi… patnáct- dvacet minut pěšky." Nakloním hlavu na stranu a zadívám se na něj. "Dobrý vědět. Aspoň vím, kam si pro tebe mám dojet. Teda… přibližně." Zamrkám. Dojet? "Ty… máš řidičák?"
"No jasně. A dokonce vlastní dopravní prostředek. Navíc, projedeš se, hodím tě pak domů." Jen přikývnu a usměju se.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sir Stify Kaulitz Uchiha Sir Stify Kaulitz Uchiha | Web | 2. června 2011 v 22:39 | Reagovat

super, jsme se nasmál.. chlap bez řidičáku není chlap xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama