Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Forbidden love 3

20. června 2011 v 18:03 | Undertaker |  Forbidden love
Bill ho jemně dloubnul do boku. "Oh, vážně?" "No dobře. Skoro všemu." Černovlásek jen s úsměvem zakroutil hlavou. Sklouzl pod Strifyho triko a prsty bloudil po jeho nahé kůži. Strify se jen usmíval, nechával Billa, aby se ho dotýkal. Kdo ví, jak dlouho se zase neuvidí. Natáhl ruku a stáhl Billovu gumičku z vlasů, odhodil ji a zabořil prsty do jeho jemných vlasů. Jemně se jimi probíral, občas si pramínek namotal na prst a šetrně zatáhl, hrál si s tou záplavou černě.

"Ty si vlasy barvíš na černo, a já je odbarvuju na blond." Bill se pousmál, opíral se o Strifyho rameno. Tohle byla pravda. Každý chtěl něco, co neměl. Své nenechavé prsty přesunul na partnerovu hruď. "Jo. Ale zapomeň, já na přírodní barvu nepůjdu. Bych vypadal jako pako. Ale tobě to s tmavou slušelo." Strify se zasmál. "No, to je možné. Ale já si už zvykl na svůj blond, nehodlám na tom nic měnit." Bill na to už nic neřekl, jen se usmíval a dál kroužil po Strifyho hrudi.
Zívnul si. Strify se jenom zasmál. "Půjdeme si lehnout, co ty na to? Stejně ten film nesledujeme ani jeden." Bill jen přikývnul a podíval se na svého společníka. Ten se jen natáhl po dálkovém ovládání, vypnul DVD a zvedl se. Bill udělal totéž a společně přešli do ložnice.
Nebyla to nijak velká místnost, přesto ale byla luxusně zařízená. Nádherná velká postel vévodila celé místnosti. A právě do tohoto bodu měli oba namířeno. Strify se otočil cestou, kterou přišli a musel se pousmát, když tam všude byly jejich svršky, které ze sebe shazovali. A ráno je budou zase hledat po celém bytě. Poté se otočil na Billa. Pousmál se a přitáhl si ho za pas blíž k sobě. "Hm…. Nahý vypadáš líp, než oblečený. Ale jsem rád, že tě tak můžu vidět jenom já." Bill se zasmál a polo-blonďáka políbil.
"Máš takový… neposkvrněný tělo." Strify se usmál. "Mě to vyhovuje. Alespoň nevypadám, jako nějaká omalovánka." Bill ho jemně udeřil do hrudi. "Blbče." Smál se, jeho milenec také.
Položil své dlaně na Strifyho boky a zacouval k posteli. Jakmile na ni přepadl, stáhl s sebou i Strifyho. Hned si přitáhl jeho rty k polibku a dlaněmi začal bloudit po jeho hladké kůži.
"Strify, chci tě v sobě. Prosím." Mladý muž pouze mlčky přikývl a jal se splnit přání svého černovlasého milence.
♥♥
Beep, beep, beep…
Bill jen zavrčel a natáhl se po budíku, aby ho zaklapl. Po utichnutí toho otravného zvuku se jen přetočil a znovu se schoulil do náruče svého přítele. "Nikam nejedu. Budu anti-Tokio Hotel." Strify jen vyprskl smíchy. "Cože budeš?"
"Anti-TH. Budu doma, nikam nejedu…"
Strify jen zakroutil hlavou a pohladil ho po vlasech. "Miláčku, ale ty musíš jet. Tady nejde jenom o kapelu, ale i o fanoušky. A ty je nechceš zklamat, ne?" Bill si jen odfrkl. "Kvůli nim nemám žádné soukromí. Nikam nemůžu jít, aniž by mě zastavili, že chcou fotku nebo autogram. Nic nebude."
"Ale Bille." Pohladil černovláska po tváři. "Vstávej." "Ne." "Ne?" "Ne." Bill se usmíval.
"No, tak jestli nevylezeš z postele dobrovolně, udělám ti ranní ledovou sprchu." Černovlásek vytřeštil oči. "To bys mi neudělal." Strify jenom s vážnou tváří přikývl. "Ale jo, udělal."
Bill si ho chvíli prohlížel, jestli to myslí vážně. Nakonec usoudil, že asi jo, tak raději vylezl z postele. Sice brblal, ale vylezl. Strify se jen usmíval, než se taky vyhrabal z peřin a šel mu aspoň udělat nějakou snídani a kafe.
♥♥
Když Bill odjížděl, Strify stál u okna a jen sledoval jeho auto, dokud mu nezmizelo z dohledu. Teprve pak se šel osprchovat, Spláchnout ze sebe zbytky včerejší noci. Chtěl by stále cítit doteky jeho štíhlých prstů, ale on už byl daleko. A bude ještě dál. Zavřel oči, objal se pažemi a nechal na sebe stékat vodu. Najednou se cítil tak prázdný.
♥♥
"Hey, Bille. Co se tváříš jako kakabus?" Nereagoval. Nijak s ostatními nekomunikoval. Chtěl být jinde, s někým jiným. Povzdechl si a jen se ublíženě podíval na Georga, který po něm hodil polštář.
"Co chceš?" zeptal se unaveně, i přes to, že se vyspal dobře. "Nic, ale jseš divnej." Jen pozvedl obočí. "Jindy nejukecanější tvor pod sluncem, jen čekáme, kdy ti dojde dech a na chvíli sklapneš a teď? Už i Gustav je hovornější než ty."
Na to Bill jenom pokrčil rameny a zase se zadíval z okna. Georgl si povzdechl a dál ho raději neřešil. "Člověk by řekl, že je naše malá diva zamilovaná."
♥♥
Stál přede dveřmi a chvíli přemýšlel, jestli zvonit. Nakonec pozvedl ruku a stiskl zvonek. Zevnitř se ozval šramot, rána a následné nadávání. Strify se jen pousmál. Kiro má doma asi zase bordel.
Když rozcuchaný blonďáček otevřel, chvíli si příchozího zaraženě prohlížel, než ustoupil ode dveří, aby mohl vejít.
"Čekal jsem tě později." Strify odsunul bordel z gauče a sedl si. "Jo, já taky. Ale doma mě to už nebavilo."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sir Stify Kaulitz Uchiha Sir Stify Kaulitz Uchiha | 20. června 2011 v 18:15 | Reagovat

lol * hodí se mu hlavou spojení ESKO mrdá Billa xd*

2 undertaker-storyteller undertaker-storyteller | 20. června 2011 v 18:21 | Reagovat

[1]: Snad ti to nevadí xD Ona je na tom v podstatě celá ta povídka založená xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama