Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Ehe... prázdniny? Kde???

16. června 2011 v 12:28 | Undertaker |  My little diary
Tee hee...
Jestli tu někdo chidí, jistě jste postřehli, že tu už dlouho nic nebylo. Nedělám to schválně, jen teď ve škole trochu nestíhám. Blíží se konec roku, v pondělí se nám uzavíraj známky a mě hrozily dvě čtverky (a to přece nemůžu dovolit!). Navíc jsem celý minulý týden seděla nad testy na autoškolu.
No, dělala jsem řidičák, tak jsem musela. Když pomyslím, že ve středu jsem na tetech měla jen 76%, je mi z toho špatně. A ve čtvrtek jsem seděla celý den nad otázkama. A řeknu to upřímně: přes 620 otázek je doopravdy moc. Ale zase na zkoušce se mi to vyplatilo...
Testy 100% za 4minuty 35 sekund. Na mě až moc dobrý výkon.
A stejně mi ta námaha byla k ničemu, protože jsem ten řidičák neudělala... Takže teď se budu nervovat s opravkama a modlit se, že jak budu jezdit mimo obec tak 100, že se někde nerozmáznu...

Znovu jsem sedla k povídce Vampire vs. Hunter, kterou píše moje kamarádka KaKiNkAa společne se slečnou Doris. Možná tu povídku někdo znáte, hlavně pokud navštěvujete twincest.blog. Dělám Kaki betareadera a někdy se u těch chyb musím smát =) Ale baví mě to. Upřímně... když se mi to všechno začalo hromadit, odsunula jsem všechno do pozadí a teď se k tomu vracím, takže mě to také poněkud zdržuje od psaní.

Přesto potěším čtenáře Believe me...- velmi zdárně pokračuje =)
Forbidden love je na tom sice trochu hůř, ale během následujícího týdne by snad další kapitola mohla být.

Mám rozepsanou ještě jednu povídku, která se píše skoro sama a ani nevím, jak je to možné. Přemýšlím, že bych ji zveřejnila, ale dejme tomu čas. Spíš ji tu budu zveřejňovat, až ji dopíšu.

Možná na prázdniny přichystám pár jednorázovek nebo kratší vícedílovku, aby tu bylo i nějaké osvěžení =D

A další upozornění: nevím, jak to bude s aktualizací o prázdninách. Zatím vim 100%, že od 26.6. do 4.7. budu bez internetu a celé dny budu makat jako šroubek (ráno dojení, odpoledne hlídání caparta a sušení sena). Další termín, kdy se neobjevím, bude 15.-17.7., kdy odjíždím na nějakou chatu, slavit strýcovy narozeniny.
O dalších pohybech budu případně informovat, články budou případně přednastavené.

Přeji příjemný konec roku =)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama