Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Červen 2011

Forbidden love 3

20. června 2011 v 18:03 | Undertaker |  Forbidden love
Bill ho jemně dloubnul do boku. "Oh, vážně?" "No dobře. Skoro všemu." Černovlásek jen s úsměvem zakroutil hlavou. Sklouzl pod Strifyho triko a prsty bloudil po jeho nahé kůži. Strify se jen usmíval, nechával Billa, aby se ho dotýkal. Kdo ví, jak dlouho se zase neuvidí. Natáhl ruku a stáhl Billovu gumičku z vlasů, odhodil ji a zabořil prsty do jeho jemných vlasů. Jemně se jimi probíral, občas si pramínek namotal na prst a šetrně zatáhl, hrál si s tou záplavou černě.

Ehe... prázdniny? Kde???

16. června 2011 v 12:28 | Undertaker |  My little diary
Tee hee...
Jestli tu někdo chidí, jistě jste postřehli, že tu už dlouho nic nebylo. Nedělám to schválně, jen teď ve škole trochu nestíhám. Blíží se konec roku, v pondělí se nám uzavíraj známky a mě hrozily dvě čtverky (a to přece nemůžu dovolit!). Navíc jsem celý minulý týden seděla nad testy na autoškolu.
No, dělala jsem řidičák, tak jsem musela. Když pomyslím, že ve středu jsem na tetech měla jen 76%, je mi z toho špatně. A ve čtvrtek jsem seděla celý den nad otázkama. A řeknu to upřímně: přes 620 otázek je doopravdy moc. Ale zase na zkoušce se mi to vyplatilo...
Testy 100% za 4minuty 35 sekund. Na mě až moc dobrý výkon.
A stejně mi ta námaha byla k ničemu, protože jsem ten řidičák neudělala... Takže teď se budu nervovat s opravkama a modlit se, že jak budu jezdit mimo obec tak 100, že se někde nerozmáznu...

Znovu jsem sedla k povídce Vampire vs. Hunter, kterou píše moje kamarádka KaKiNkAa společne se slečnou Doris. Možná tu povídku někdo znáte, hlavně pokud navštěvujete twincest.blog. Dělám Kaki betareadera a někdy se u těch chyb musím smát =) Ale baví mě to. Upřímně... když se mi to všechno začalo hromadit, odsunula jsem všechno do pozadí a teď se k tomu vracím, takže mě to také poněkud zdržuje od psaní.

Přesto potěším čtenáře Believe me...- velmi zdárně pokračuje =)
Forbidden love je na tom sice trochu hůř, ale během následujícího týdne by snad další kapitola mohla být.

Mám rozepsanou ještě jednu povídku, která se píše skoro sama a ani nevím, jak je to možné. Přemýšlím, že bych ji zveřejnila, ale dejme tomu čas. Spíš ji tu budu zveřejňovat, až ji dopíšu.

Možná na prázdniny přichystám pár jednorázovek nebo kratší vícedílovku, aby tu bylo i nějaké osvěžení =D

A další upozornění: nevím, jak to bude s aktualizací o prázdninách. Zatím vim 100%, že od 26.6. do 4.7. budu bez internetu a celé dny budu makat jako šroubek (ráno dojení, odpoledne hlídání caparta a sušení sena). Další termín, kdy se neobjevím, bude 15.-17.7., kdy odjíždím na nějakou chatu, slavit strýcovy narozeniny.
O dalších pohybech budu případně informovat, články budou případně přednastavené.

Přeji příjemný konec roku =)


Try to believe 4

4. června 2011 v 22:57 | Undertaker |  Believe me...
Strávili jsme na té lavičce asi další 2 hodinky, než nastal čas, abych se vrátil domů.
"Odvezu tě. Řekl jsem přece tvé mámě, že tě odprovodím. Tak pojď, svezu tě." Přikývnu a pomalu se zvedneme. Ruku v ruce jdeme zpátky, ale už ne k cukrárně, ale na nedaleké parkoviště. Přemýšlel jsem, čím přijel. Bláhově jsem očekával auto. Jenže on přišel k jasně modrému skútru a podal mi přilbu. "Na. Nasaď si to. Nechce se mi platit pokuta." Chvíli si jej bezradně prohlížím, než mi tu přilbu vezme z dlaní a nasadí mi ji na hlavu. Zapne mi řemínek pod krkem, nasadí si svoji a nasedne. "Sedej."
Sednu si za něj. Na to jen vezme moje ruce a položí si je na boky. "Drž se pevně. Nepojedu sice rychle, ale nerad bych, abych tě někde cestou vytratil. Víš jak, opatrnosti není nikdy dost." Usměju se a přikývnu.

Try to believe 3

2. června 2011 v 22:34 | Undertaker |  Believe me...
Polknu a pousměju se. "Snad se mnou neflirtuješ?" "Vadilo by ti to?" Pousměju se a zakroutím hlavou. "Ne."
"Tak vidíš." Přivřu oči a nechám ho, dotýkat se mé tváře. Je to tak skvělý pocit. Tohle jsem s Robertem nezažil ani jednou. Nebyl moc jemný, nebyl takový ten mazlivý typ. Mě to mrzelo, protože jsem romantický snílek, takže mám rád jemné zacházení a rozmazlování. A Ronovy dlaně jsou tak příjemné.

Volný čas= nedostatkové zboží

2. června 2011 v 9:24 | Undertaker |  My little diary
Na konci roku není moc volného času, když člověk neustále leží v učebnicích.

To je i můj případ, ale snažím se dělat, co je v mých silách. Třeba Believe me... pokračuje docela dobře. Jestli dneska bude učitel v odpoledkách zkoušet (a ne mě), tak budu pokračovat ve psaní, protože bych ráda přidala minimálně 2 kapitoly týdně. Nevím sice, jak se mi bude dařit... Ale pokusím se.

Forbidden love je na tom sice trochu bídněji, ale to psaní mě baví, tak snad... =D Do neděle by mohl být další díl. Ale nic neslibuju!

Další povídku prozatím nechystám, i když jich pár mám a jedné z nich už chybí jen poslední kapitola (a je to twincest).

Pokud vám byla povědomá povídka S vlkem v srdci, vězte, že není sprostě okopírovaná a přivlastněná. Opravdu jsem ji psala já, akorát pod přezdívkou Girl in the Mirror. Tady používám sice nick Undertaker, ale to jen proto, že tady svoje povídky hodlám "pohřbívat"
Hold co už se mnou. =D
Moc velké výlevy tu nečekejte.

Chystám se dělat nový des, ale trochu se bojím barev. Sice tenhle zelený se mil íbí (mám ráda zelenou), ale... zas nevím, kolik blogů ho má a chtěla bych nějaký vlastní. Uvidíme, třeba se mi povede něco pěkného vytvořit. V grafice jsem sice slabá, ale uvidíme. Maximálně to bude to klasické hranaté záhlaví... xD

Zatím si užijte Vlka, večer možná přibude Believe.
Pokud přemýšlíte, proč se u kapitol objevuje jiný název, než je jméno povídky (např. Believe me... a Try to believe), je to proto, že se mi nechtělo ten název používat u každé kapitoly. Nikdy totiž nevím, jestli mi nerupne v bedně a nenapíšu druhou řadu =D

Přeji krásné čtení.
Nepřestaňte snít, fantazie nás drží nad vodou.
*All we need is fantasy*

Vlk 11- last chapter

2. června 2011 v 3:04 | GitM |  S vlkem v srdci
Dali se na útěk. Jenže muži nad nimi měli navrch. Věděli, že vlci prchnou. Štvaná zvěř to tak dělávala vždy, ve snaze uniknout nebezpečí.

Vlk 10

2. června 2011 v 0:10 | GitM |  S vlkem v srdci
Zavětřil. Co cítil, se mu pranic nelíbilo. Střelný prach, kov a krev. Nakoukl do kůlny za stodolou a to co uviděl, by si raději vidět nepřál.
Na zdech visely vlčí hlavy a kožešiny, na stojanech pušky, fotografie mužů s právě zabitou kořistí. Všechno vlci. Všechno ti, které znal… Charlé, jeho rodiče, Kory, Laura, Bard a mnoho dalších. Mnoho těch, o které smečka přišla, ať už dříve či později.
Když přestal vnímat ten strašný výjev, uslyšel něco horšího. Oba muži se chystali do lesa hledat "škodnou," jak to nazvali. Vlkovi ale hned došlo, že tou škodnou myslí jejich smečku. Naléhavost situace si uvědomil ve chvíli, kdy se muži natáhli po puškách. Vycouval, otočil se a rozběhl se za Kirem. Musel to vědět a musel to říct smečce. Znovu jsou lovenou zvěří, nikde nebudou v bezpečí.

SLASH

1. června 2011 v 18:47 | Undertaker |  slash
Mini rozcestník povídekVÍCEDÍLNÉ
WHITE (18+)

JEDNODÍLNÉ
His slut (18+)
Time for miracles 1, 2 (18+)
Library Secret 1, 2
Ne včechny chyby jsou na škodu I, II, III, IV
Show me your ToyZ I, II (18+)
Fail?! (18+)
Matka Shinya (fanfic Owari no Seraph)
Nejsi "freak" (fanfic Shingeki no Kyojin)


SPOLUPRÁCE
Delikátní setkání - Extasy 01, 02 (18+)
Ask me... - Extasy 01, 02 (18+)

CO NENÍ SLASH
(ale není to kam dát xD)

ŠKOLNÍ TVORBA (HDLP)

Vlk 9

1. června 2011 v 0:56 | GitM |  S vlkem v srdci
Na druhý den se oba vydali do lesa za smečkou. Kiro chtěl více poznat ty, se kterými Strify vyrůstal. Pozorně si prohlížel složení celé smečky. Velice ho překvapilo, že tuto smečku tvoří 5 druhů vlků, přičemž každý byl odjinud… Nejvíce zajímavým shledal Kiro vlka z Ruska. Bylo to mohutné, silně ustavené černé zvíře se spoustou vzpomínek a zážitků. Dalo by se říct, že to byl veterán celé smečky. Společně s ním z Ruska přišly dvě vlčice, sestry. Kiro s nimi seděl a poslouchal jejich vyprávění. Přece jen, cesta z Ruska je daleká a těžká. Hlavně pokud jste hnaná zvěř. Další zajímavé bylo jedno stepní zvíře a pak vlci z hor… Kiro byl naprosto fascinován tím, jak tato různorodá smečka dokázala přežít, když každý z nich byl odjinud, s jinými návyky a zvyklostmi.
Starý Rus mu vyprávěl i o Strifym. Velice si ho chválil. Znal ho od vlčete. A také vzpomínal, na malé vlče, o které přišli, když na ně přišli místní lovci.