Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Try to believe 2

30. května 2011 v 23:00 | GitM |  Believe me...
Celý víkend jsem byl jako na trní. Kluci ěm sice vytáhli do kina, ale já ten film snad ani nevnímal. Těšil jsem se na úterý, ale zároveň jsem se toho neskutečně děsil. Co když nebude takový, jaký je přes net a bude to katastrofický? Uh, raději na to nechcu ani myslet.
V pondělí jsme domlouvali poslední detaily. Hlavně to, jak se poznáme, protože z fotek se moc vyčíst nedá, že…

SCREAMER: Tak co, jak se poznáme? A s kým příjdeš?
Beloved-Loveless: Mě poznat bude asi jednoduchý. Bílé kalhoty, conversky a světle šedá košile. A dojdu s mamkou.
SCREAMER: OK, budu s tím počítat. Uf… Trochu se tvojí máti bojím. Nekouše? xD
Oblečení jsem měl už nachystané a mamka počítala s tím, že mě bude doprovázet.
"To s tebou mám jít na rande?"
"Mami, není to rande. Vždyť ani nevím, jestli je na kluky." Seděla naproti mně a jen se usmívala.
"A to vadí?" Jen jsem na ni vyvalil oči. Vždycky mě zaráželo, že to bere s takovým klidem, že jí nikdy nepřivedu vnoučata na návštěvu… "Je aspoň hezký?"
Musím se rozesmát. "Uvidíš zítra. Pro mě to bude v podstatě taky premiéra."
Když mi zazvonil budík, ani se mi nechtělo vylézat z postele. V cukrárně jsme se měli sejít až ve 13:00 a zatím bylo jen 9.
Protáhnu se a vylezu z postele. Moc se mi nechce, nejraději bych ještě spal, ale potřebuju se aspoň trochu probrat. Ještě v polospánku se přesunu do koupelny. Shodím ze sebe věci na spaní a zalezu pod sprchu. Teplá voda mě sice uspává, ale ve studený se koupat nebudu, nejsem sebevrah. Natáhnu se po šamponu a jen se modlím, abych s těma vlasama pak dokázal něco udělat.
Pak vezmu svůj oblíbený sprcháč- mamka ho bere z Oriflame. Columbia, voní fakt jak kafe. A asi proto ho mám nejradši. Vždycky si pak připadám trochu výjimečně.
Spláchnu ze sebe veškerou pěnu a zastavím vodu. Natáhnu se po osušce a zachumlám se do ní. Přivřu oči a pousměju se. Kéž by i něčí náruč byla tak příjemná, jako ta osuška…
Nakonec osušku ovážu kolem pasu a do ručníku stáhnu vlasy, abych se mohl po chodbě přemístit zpět do svého pokoje. Obleču si ještě něco domácího, protože je fakt dost času a trochu prosuším vlasy. Už teď vidím, jak se kroutím. S povzdechem sejdu do kuchyně.
"Ahoj, mami."
"Dobré ráno, kobylko. Sedej, máš tu snídani." Jen přikývnu a sednu ke stolu a musím se usmát. Jo, mamčina vyvážená snídaně… bílý jogurt, mini Bebe sušenky, hrnek čaje a naloupaný pomeranč. Zakroutím hlavou, ale pustím se do toho. Musím uznat, že ačkoli to vypadá neskutečně blbě, je to docela levný, rychlý a nasytí to. Teda… aspoň mě to stačí.
Po snídani sklidím ze stolu a umyju nádobí. Děs… letní prázdniny a já sedím doma a neskutečně se nudím. No dobře, dneska se nudit nebudu, doufám.
"Kde zas těma myšlenkama lítáš?" Trhnu sebou. "M-Mami!" Povzdechnu si. "Ale nikde… Jen… se trochu bojím."
Usmívá se. Jo, takhle vyklepanej jsem pokaždé.
"To zvládneš. Uvidíš, že to bude v pohodě a budeš se skvěle bavit. Ale podívej, když se mi ten kluk bude líbit, po nějaké době tě tam nechám samotného." Přikývnu. Bude to tak, jako vždycky.
Obleču se, trochu si udělám obličej a pak ty vlasy. Pomalu je rozčešu a pak… pálit, pálit a pálit. Kupodivu to jde docela snadno. Nakonec to završím lakem a nějak dotvaruju účes. Kriticky se prohlédnu v zrcadle a pousměju se. Nakonec ze skříně vytáhnu tašku, hodím do ní klíče, peněženku a mobil. Vyměnili jsme si s "Křiklounem" čísla, ale to jen pro případ krajní nouze. Doufám, že nebudu muset volat…
S mamkou na autobus a na náměstí. Do cukrárny dojdeme poměrně brzo, máme ještě deset minut čas. Tak si zatím aspoň objednáme. Jelikož jsem neobědval a tady dělají ty nejlepší palačinky, neodolám a poprosím teda o něco s ovocem a šlehačkou. Už vidím, jak mi zase bude z tý obrovský porce blbě.
Když přede mne pokládají talíř, rozezvoní se mi mobil. Přitáhnu si tašku na klín a začnu se v ní hrabat. SCREAMER. Polknu a přijmu.
"Prosím?"
"Ahoj. Jo, už tě mám." A pak jen hluchý telefon- zavěsil. Nechápavě zamrkám, než se u nás zastaví vysoký kluk. Žabky, jednoduchý černý kraťasy, bílá, rozepnutá košile. Na očích měl černé sluneční brýle, rošťácký úsměv a mírně rozcuchané blond vlasy.
"Ahoj. Dobrý den. Mohu přisednout?" Jen přikývnu. Kurňa… do toho bych šel.
"Jsem Ron. Rád vás poznávám, madam. Váš syn o vás krásně mluví." Mamka se usměje. "Opravdu? Ani se nepochlubil, rošťák jeden." Jen si odkašlu. "Ehm… pokud mě omluvíte…" Nesměle se pousměju a ukážu na plný talíř. Ron se jen usměje. "Dobrou chuť." Věnuju mu vděčný pohled a pustím se do toho. Už mám fakt hlad.
"No, Rone, nechám vám Damiena na starost, musím ještě něco jet zařídit."
"V pořádku. Doprovodím Damiho domů, aby se mu cestou něco nestalo." Máma s námi moc dlouho nebyla… asi usoudila, že to zvládnu sám. Zvedla se, zamávala mi a odešla. Zůstal jsem tam s Ronem sám a najednou jsem nevěděl, co říct.
"Máš sympatickou mamku." Přikývnu. "Jo. Je fajn." Nakloní se ke mně přes stůl a zvedne ruku k mojí tváři. Jen ho chvíli sleduju a snažím se nějak si ten pohyb zařadit. Než to stihnu, dotkne se mé tváře a palcem přejede po mých rtech a koutku. Pak ji zase odtáhne.
"Měl jsi tam šlehačku." Zčervenám. Připadám si dost blbě. "Děkuju."
"Není za co. Hm…" Mávne na servírku a ta k nám hned přikluše.
"Ještě nějaké přání?" "Dvakrát horkou čokoládu. Jednu mléčnou a druhou bílou." Přikývne, zapíše si a odejde. Ron se podívá na mě. "Doufám, že máš rád čokoládu."
Usměju se a přikývnu. "Miluju čokoládu."
Jen se usmívá.
"Jseš sympaťák, Damiane." Věnuji mu krátký pohled. Jsem z něho trochu zmatený. "Vážně?" "Jo. Fajn se s tebou povídá a je mi s tebou příjemně. Takhle pohodovýho kluka jsem ještě nepotkal." Pousměju se. Lichotí mi to. Asi bych se měl vzpamatovat a nehledat v tom nic hlubšího… ale jak moc bych chtěl…
"Jo, to mi připomíná… Něco jsem ti donesl."
Po těchhle jeho slovech se zarazím. "Natáhni levou ruku." Tak teď už nechápu vůbec nic. Ruku k němu ale natáhnu, jsem prostě zvědavý. Z kapsy vytáhne náramek a začne mi ho zavazovat na zápěstí. "Neškrtí tě to?" Jen zakroutím hlavou. Když složí ruce na stole, zadívám se na své zápěstí.
"Ten je… nádherný." Bylo vidět, že je ten náramek ručně dělaný. Takový, jaké dělají holky z bavlnek. Ten na mém zápěstí byl v kombinaci bílé a černé a vypadal prostě dokonale. Jako bych na zápěstí měl podlouhlou šachovnici.
"Líbí se ti? Seděl jsem nad tím celý večer." Zvednu pohled od náramku k jeho tváři. "Tys ho dělal sám?"
"Jistě. Bylo to totiž to nejlevnější a nejrychlejší, co se dalo na poslední chvíli sehnat." Jeho mile rozpačitému výrazu se musím zasmát.
"A já pro tebe nic nemám." Jen se ležérně rozvalí na židli a pokrčí rameny. "Mě to nevadí. Stačí, že jsi přišel." Chci něco namítnout, ale to už před námi přistanou vysoké sklenice z tlustého skla, plné sladce vonící dobroty a s vrchovatým kopečkem šlehačky. Mlsně se olíznu. Ou, mě bude blbě…
"Tak si jednu vem." Skousnu si ret a přitáhnu si k sobě tu bílou. On se jen usměje a vezme si tu druhou. "Jen si dej, tobě to neuškodí."
Zčervenám, ale to už obírám šlehačku. On jen sedí a sleduje mě. Podívám se na něj se lžičkou v puse. Usměje se a nabere lžičkou svoji šlehačku a pomalu nasměruje lžičku k mým ústům. Chvíli si ho prohlížím, než obsah lžičky zmizí za mými rty. Pomalu mi vytáhne lžičku z úst a usměje se. Přivřu oči a vychutnávám si tu sladkost v ústech. Olíznu si rty a pootevřu oči.
"Jsi roztomilý." Nevím, jak na to reagovat, tak vezmu sklenici a upiju čokolády. On udělá to samé. Celou dobu si ho prohlížím.
"Um… ty… máš přítelkyni?" Odloží sklenici a opře se lokty o stůl. "Kdybych měl, sedím teď s ní a ne s tebou. A navíc… mě holky nějak extra nepřitahují." Znovu pozvedne ruku a namotá si pramínek mých vlasů na prst. "Ty se mi líbíš víc."
Cítím, jak mi hoří tváře. To teplo, co sálá z jeho dlaně, která je tak blízko mého obličeje… Pousměje se. "Sluší ti, když se červenáš."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sir Stify Kaulitz Uchiha Sir Stify Kaulitz Uchiha | Web | 30. května 2011 v 23:07 | Reagovat

a pak že to není rande xD xD jsme to prokoukl xD ty vole já chci taky někdy na rande , jsem ještě nikdy nebyl a oni dva ... to chc zažít xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama