Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Try to believe 1

30. května 2011 v 21:45 | GitM |  Believe me...
"Tak zítra ve 2 tě vyzvednu. Už se na tebe těším, kocourku."
Jen si povzdechnu, když si to přečtu. Další přeslazený a předražený rande. Jestli zase vybere nějakou pětihvězdičkovou restauraci, omdlím. Odhlásím se z facebooku a odsunu se od stolu.
"Damiene! Pojď se najíst!" Otočím se ke dveřím. "Už jdu, mami!" Vypnu počítač a z pokoje dojdu do kuchyně, kde dostanu skromnou večeři. Už teď nechci zítřek. Mám dojem, že to skončí katastrofou…


Podívám se na sebe do zrcadla. Není to nejhorší a stěžovat si taky nemůže. Bílé rifle, černo-fialová košile, černé vlasy nažehlené a upravené… Podle mě to vypadá dobře. Venku před domem už stojí vyšperkované BMW. Jen si povzdechnu, vezmu mobil, klíče a nějaké peníze, než se seběhnu obout. Jako vždy to jistí moje oblíbený converse.
"Mami, jdu ven! Jak se vrátím domů, tak ti zavolám." "Fajn. A dobře se bav!" Povzdechnu si. Dobře se bav… to tak.
Vyběhnu před dům a nasednu na místo spolujezdce. "Ahoj, kocourku." Pousměju se. "Ahoj." Mile se usměju na svého přítele. Je to hodnej kluk. Je pozorný, pohledný… a nechutně bohatý. Prachy z něj jdou cítit snad na všechny strany. A to mě strašně vytáčí. Když jsem ho poznal, nepřišlo mi to. Ale čím více času jsem s ním trávil, tím více v depresích jsem býval.
"Jsi nějaký zamlklý, kotě." Podívám se na něj. "Oh, to nic není. Jen… kam jedeme?" Usmíval se. "To je překvapení." Jen přikývnu a zadívám se na svoje zápěstí. Zdobí ho jednoduchý náramek… z bílého zlata. Povzdechnu si. Jako by nestačilo stříbro… a nebo když už, tak aspoň chirurgická ocel… Ale ne, on musel koupit bílé zlato, aby všichni viděli, že on na to má.
Proud myšlenek ustal, až když jsme zastavili na parkovišti, před luxusně vypadající restaurací. 4 hvězdičky… Zas takový luxus… S povzdechem vystoupím a po jeho boku se vydám dovnitř. Už teď je mi špatně, a to jsem ty naškrobené límečky jenom viděl…
Když si objednám něco jednoduchého, hned moji objednávku zruší s tím, že vybere něco… no, ani nevím co, ale je to strašně drahý a v podstatě něco, co bych nikdy nejedl. Mám dojem, že to byly krevety a ještě nějaký jiný mořský potvory. A k tomu si nechal přinést červené víno. Musím přiznat, že červené víno mám rád a on na to má čuch. Přinesli nám doopravdy dobrý ročník. Ale jemu snad ani nezáleželo na chuti, jako na ceně. Snad ani nepostřehl, že jsem se ve své porci jen povrtal, protože chobotničky a jiné mořské potvory nejím.
Mou chvilkovou nepozornost odpoutal až mladý číšník, když mu z prstů vyklouzla sklenice a její obsah se mi vylil na bílé kalhoty. Hned se mi začal omlouvat. Jen jsem se usmál. "To je v pořádku, to se může stát každému." Bohužel, můj společník nesdílel stejný názor a na mladíka vyjel. "Jak nic nestalo? Tohle by v takovém podniku vůbec neměli připustit! Divím se, že vás tady vůbec zaměstnali!"
Někteří lidé v restauraci se po nás začali nenápadně ohlížet. Ani se nedivím, když tu ztropil takovou scénu. "Robe, vždyť se nic nestalo. Jsou to jen kalhoty…" Ani mě nenechal domluvit. V tu chvíli mi došla trpělivost. Prudce jsem vstal od stolu, ze zápěstí sundal náramek a pohodil ho před něj. Jen se na mě nechápavě podíval.
"Je konec."
"Jak konec? Po tom všem, co jsem do tebe vrazil tolik peněz?" Nechápavě se na něj zadívám.
"Promiň, ale já se o tvoje prachy neprosil! Nikdy jsem po tobě nic nechtěl. To tys mě zahrnoval drahými nesmysly. A víš co? Teď ti to řeknu, jako kluk z nižších vrstev: s drahýma restauracema jdi do hajzlu. Nesnášel jsem, když jsi mě tu tahal a strašně se prsil tím, že ty na to máš. Nikdy tě nezajímalo, co bych chtěl já. Vždycky to byly jenom prachy. Aby ses mohl vytáhnout. Nechápu, na koho jsi se pokoušel udělat dojem… Ale na mě to nezapůsobilo. Sorry, ale asi nejsem kluk pro tebe. Hledej někde jinde." Otočil jsem se na podpatku a vyšel z restaurace. Nechal jsem ho tam sedět.
"Tak se běž někam kurvit, ty děvko!" Ani se nezastavím, jen pokračuju dál. Jeho slova se mě ale dotkla. Jakmile za mnou zaklaply dveře, rozběhl jsem se na nejbližší autobusovou zastávku. Podařilo se mi chytit autobus. Sedl jsem si na volné místo a jen v tichosti sledoval cestu.
Doma nikdo nebyl. Rifle jsem rovnou namočil do vody s aviváží, i když moc nevěřím tomu, že ten flek pustí. V pokoji jsem se převlékl a sedl si k počítači. Moje první přihlášení bylo na icq, druhé na facebook, kde jsem hned změnil svůj stav z "ve vztahu" na "nezadaný." A Roberta jsem raději vymazal ze přátel, protože s ním jsem nechtěl už mít nic společného.
O-ou!
Trhnu sebou, když mi icq oznámí novou zprávu. Zatím si jí nevšímám a místo toho přidám na profil video "Erace and replace" od Cinema Bizarre. Pustím si ho a rozkliknu zprávu na icq.
SCREAMER: Ahoj. Co ty tu, tak brzo? Neříkal jsi, že máš rande?

Než stihnu odepsat, mám od něj další zprávu.
SCREAMER: Ups… Asi něco nevyšlo, co?
Beloved-Loveless: Ahoj. No, to nevyšlo…
SCREAMER: Rozešli jste se?
Beloved-Loveless: Jo… horší rozchod jsem ještě nezažil…
SCREAMER: Co se stalo?
Beloved-Loveless: Luxusní restaurace, drahý jídlo, báječný víno… Asi předzvěst skvělé zábavy, že?
SCREAMER: Huh… no, tak to se ani nedivím, žes nebyl nadšený. Po tom, co o tobě vím…

Pousměju se a odepíšu.
Beloved-Loveless: Jn… Kdyby mě aspoň nechal, abych si jídlo vybral sám… ne, on vybíral zásadně podle ceny…
SCREAMER: Blah… tak to se snad ani nedalo jíst…
Beloved-Loveless: No, to nedalo. Krevetky, chobotničky a jiný mořský potvory… fuj.
SCREAMER: Není nad klasickej hamburger v nějakým hladovým okně nebo v Mekáči…

Rozesměju se. Jo, tohle je kluk podle mýho gusta. Sice jsem ho ještě v živote neviděl, ale rozumíme si spolu až moc dobře.
Beloved-Loveless: Jo, to máš pravdu. Pf… ale jeho výraz, když jsem mu mrštil tím náramkem do jeho talíře… K nezaplacení.
SCREAMER: Myslíš ten hoooodně drahej, cos mi posílal fotku?
Beloved-Loveless: Jo, přesně ten.
SCREAMER: *hvízdnutí* Dobře ty! Já bych ho někde prodal xD A koupil za něj nějaký hambáč xD Nebo aspoň chirurgickou ocel…
Beloved-Loveless: Ta ocel zní hodně dobře…

Dokázal jsem s ním chatovat i dlouhé hodiny, pořád jsme měli o čem kecat. Měl jsem ho přidaného i na facebooku. Na fotkách vypadal hodně sympaticky. A hlavně sexy. Takovej jednoduchej kluk, pohodář… máme nějaký společný zájmy, takže téma k hovoru se najde vždycky… Hnedka bych do něho šel… kdybych si byl jistý, že není hetero… Povzdechnu si a prozvoním teda mamku, když jsem jí to slíbil, než jsem odjížděl. Odložím mobil vedle sebe a najedu si na netu seriál Glee. Potřebuju se aspoň trochu zasmát a zapomenout.
Beloved-Loveless: Jdu se dívat na Glee.
SCREAMER: Glee? Fakt? Ty se na to taky díváš?
Beloved-Loveless: jj. Ty taky?
SCREAMER: Jasně! Dokonce častějc jak na Simpsony!

Rozesměju se. Ten kluk je fakt pako. A je jen o rok starší než já. Zapnu si teda další díl Glee a spokojeně se zadívám.
O-ou!
Rozkliknu okno u konverzace a jen nevěřícně vyvalím oči.
SCREAMER: Nechceš se někdy setkat? Docela rád bych s tebou pokecal i na živo, ne jen přes síť…
Váhám s odpovědí. Láká mě to, někam s ním jít. Ale zároveň patřím k těm opatrnějším, do ničeho nejdu po hlavě...
SCREAMER: Jestli se bojíš, vem s sebou klidně napoprvé někoho z rodiny nebo kámoše. :D Mě to vadit nebude a ty si aspoň budeš jistější ;)

Usměju se. Jo, to zní docela dobře.
Beloved-Loveless: To zní fajn. A fakt by ti nevadil doprovod?
SCREAMER: Vůbec ne. Víš, s kolika lidma jsem už takhle byl venku?
Beloved-Loveless: No, tak jo.
SCREAMER: Super. Příští týden? V úterý?
Beloved-Loveless: V tý velký cukrárně na náměstí?
SCREAMER: V Anabelle? Jasně. :D

Domluvíme si čas a já se pohodlně opřu o židli. S tím sympatickým klukem půjdu ven… Je to skoro jako splněný sen… Teda… kdybych s ním chtěl randit, že. Povzdechnu si a raději se znovu zadívám na seriál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sir Stify Kaulitz Uchiha Sir Stify Kaulitz Uchiha | Web | 30. května 2011 v 21:53 | Reagovat

Nemálo jsme se nasmál prej hambáč xD xD mě klepne xD xD tak to si počtu xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama