Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Forbidden love 2

30. května 2011 v 23:29 | GitM |  Forbidden love
S rukama v kapsách došel ke kavárně. Zastavil se přede dveřmi a párkrát se zhluboka nadechl, než otevřel dveře a vešel dovnitř. Sundal brýle a rozhlédl se. Chlapec od zadního stolu na něj zamával. S úsměvem se k němu rozešel.
"Ahoj, lásko."
Políbil ho na tvář a sedl si. Udělal výjimku a místo kafe si dal horkou čokoládu. Po dnešní hádce s Yuem a Shinem potřeboval něco sladkého. Hodně sladkého. Bill si jej starostlivě prohlížel. "Děje se něco?" Podíval se na něj a pousmál se. "To nic. Jen jsme se s klukama pohádali." "Hádáte se nějak často." Strify jen přikývnul. Neměl to srdce mu říct, že se hádají hlavně kvůli němu."Ví o nás?" Strify zakroutil hlavou. "Ne. Ale myslím, že Kiro něco tuší." Bill si povzdechnul. "Tom je zklamaný. Dneska jsem mu řekl, že mám vlastní byt. Ale neřekl jsem mu, že bydlím s někým." Polo-blonďák přikývnul a napil se čokolády. Jejich schůzky většinou probíhaly takto. Šli si někam sednout, popovídali si a pak se rozjeli k nim domů, kde spolu strávili noc.
Oběma vadilo, že na sebe nemají víc času. A nejhorší bylo, když se jim střídaly koncerty. To na sebe neměli ani 5 minut, viděli se snad maximálně v posteli, přinejhorším v novinách nebo na internetu.
"Nedokážu si představit, že budu tak dlouho bez tebe. Propagace toho novýho CD je děsná pruda. Pořád někam jezdit, dávat rozhovory, zkoušet… Chtěl bych si odpočinout a to jsme teprve začali," posteskl si Bill snad už posté. Strify se jen chápavě pousmál.
"Však ty si to užiješ, já to vím. Však tě znám. Vrátíš se a budeš mi vyprávět, jak to bylo skvělý, kde všude jste byli a začneš plánovat naši společnou dovolenou." Billovy tváře se při jeho slovech zbarvovaly do červena. Strify si toho všiml a zlehka do něj dloubnul. "Když se červenáš, moc ti to sluší." Líbil se mu Billův úsměv. Možná proto měl fotky, na kterých se usmívá, nejraději. Ale stejně nejraději měl jejich společnou fotku, která zdobila display jeho telefonu.
"Jakmile odjedeme, budu poslouchat asi jenom vaše CD." Strify se rozesmál. "A které?" Zamyslel se. "Obě? FA i Toyz? Hlavně, když uslyším tvůj nádherný hlas." Polo-blonďák se naklonil a černovláska políbil na tvář. "Na oplátku si doma pustím Humanoida." Bill ho jemně udeřil do ramene. "Blbečku."
V klidu dopili, zaplatili a rozešli se domů. Strify galantně přidržel dveře od bytu a počkal, až Bill vejde. Ten se s úsměvem protáhl kolem něj, dlaní jej pohladil po boku. Miloval ho a rád se ho dotýkal. Strifyho tělo pro něj bylo jako droga. Vždy, když měl odjet, rvalo mu to srdce. A teď ještě odjížděli na tak dlouho…
Pověsil bundu na věšák, shodil boty a přešel do kuchyně. Pak se zarazil a nakoukl zpátky do chodby. "Co kdybychom si dneska objednali pizzu a pustili si nějaký film?" Strify zrovna sundával šál, zvedl k němu pohled. "No, pokud chceš a nezkazí ti to postavu?" Věděl, jak Bill lpí na své linii. Bill se opřel o futra a pousmál se. "Však ty mi to vynahradíš." Blonďák pozvedl obočí. "Jo? Hm… Myslíš v posteli?" Černovlásek horlivě přikyvoval. "Tak fajn. Musím si tě užít, dokud tě mám doma, že?" "Jo, jo. Přesně tak."
Strify teda objednal pizzu, ale co ho vytočilo bylo, když mu zazvonil mobil. "To si ze mě někdo dělá srandu." Vzal to. "Ano, Kiro? Jo, sorry, ale rušíš. Hej, nevím. Ráno ne. Jo, odpoledne bych mohl dojít. Kam? Jo, budu tam. Ahoj." Bill si sedl vedle něj na pohovku. "Co ti chtěl?" Strify si povzdechl. "Je trochu mimo, nevím, co je. Ale chtěl se sejít. Asi se něco stalo, trochu se o něj bojím." Bill přikývnul, ale Strify pokračoval: "Ale stejně, teď jsem s tebou, tak si tě chci užít." Políbil svého společníka, který mu polibky zlehka oplácel. Jen nespokojeně zamručel, když se ozval zvonek. "Večeře, zlato." Strify se zvedl a šel převzít dodávku.
Položil pizzu na stolek a opřel se o Billa. Vzala si kousek pizzy a když se chtěl zakousnout, ozvalo se tiché: "Ham?" Usmál se a nasměroval kousek k Billovi. Ten si s úsměvem ukousnul. "Dobrý."
Jakmile v nich zmizely obě pizzy, Bill se jen mlsně olizoval. "To by mi Tom nevěřil." "Co?" Usmál se, opřel se o Strifyho a dlaní mu jemně bloudil po břiše. "Že jsem sežral celou pizzu a málem zblajznul ještě tu tvoji." "Jo no. Ale na tobě jde těžko uvěřit naprosto všemu."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sir Stify Kaulitz Uchiha Sir Stify Kaulitz Uchiha | 30. května 2011 v 23:34 | Reagovat

ooooooo darci piš piš piš... piš........xD

2 sayu sayu | 30. května 2011 v 23:42 | Reagovat

Škoda že to končí v tom nejlepším =DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama