Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Forbidden love 1

30. května 2011 v 23:17 | GitM |  Forbidden love

Kap, kap, kap. Jednotvárný zvuk dešťových kapek dopadajících na parapet a okenní sklo by normálně chlapce z postele nedostal. Dnes tomu však bylo jinak. V noci nezavřel okno a nyní mu pršelo přímo do postele. Jen si cosi zahuhlal pod nosem, posadil se a natáhl se, aby mohl to okno zavřít. Pousmál se, když ucítil na svém boku hřejivou dlaň. Podíval se tedy na osobu, jíž ta dlaň patřila.
Zpod přikrývek se na něj usmíval černovlasý mladík, tak o 2 roky mladší než on.
"Ještě spi." Přikývl. Spustil ruku a zase zavřel oči. Mladý muž se svezl zpátky do peřin a přitáhl si svého společníka za pas blíž k sobě. Teprve pak zavřel oči a zase se oddal spánku.

♥♥
"Strify! Kde ses zase flákal? Měl jsi tu být už před hodinou." Káraný si jen prohrábl vlasy. "Sorry, něco mi do toho vlezlo. Nestihl jsem to." Černovlasý muž jen bezmocně máchl rukama ve vzduchu. "To ti snad naše kapela už nestojí ani za zavolání? Kdyby ses aspoň ozval, nehonili bychom se. Shin kvůli tobě ani nesnídal." Strify zamrkal. "Jak kvůli mně? Já nemůžu za to, že ten blb nejí."
"Já se, na rozdíl od někoho, snažil přijít na čas," prskal blonďatý bubeník. "No fajn, ale já za to fakt nemohl!" No, vždyť ona to byla z části pravda. Když on ho ráno zdržoval někdo jiný. Někdo, s kým už skoro rok měl pronajatý byt.
"A navíc, kam jsi včera zmizel?" Trhnul sebou. "No, domů. Kam jinam bych asi tak mohl jít, nevíš?" Yu zkřížil ruce na prsou. "Tak to asi těžko. Doma's nebyl ani náhodou, to bych tě tam zastihl." Strify polknul. "Ale já byl vážně doma," odpověděl na to a prošel kolem Yua. Dál se tím nehodlal zaobírat. On se jim taky nehrabe do soukromí. A navíc, tohle byla věc, kterou by ani jeden z nich neměl vědět.
♥♥
"Kdes byl celou noc?" Jen pokrčil rameny. "Pryč." Kluk na druhé straně stolu jen zavrčel. "Jak pryč? Kurva, víš, že máme před turné, práce tu jak namrdaný a ty jseš někde pryč?" Prudce se zvedl ze židle, až se převrhla. Černovlásek jen zamrkal. "O co ti jde, Tome? To si nesmím ani nikam vyrazit? Nebudu pořád sedět na prdeli a sledovat s tebou porno!" Tom překvapeně zamrkal. "C-co?" Georg se jenom rozesmál. "Ten ti to natřel, Tomane." "Drž hubu, Georgu! Na tvůj názor se nikdo neptal."
Bill si jen povzdechl a vstal od stolu. "Kam si myslíš, že jdeš?" Opovržlivě se na Toma podíval. "Jdu se sbalit." Dál Toma ignoroval a zalezl do svého pokoje. I když raději než tady by byl v jejich bytě. Tam, kde to bylo cítit jím. Zavřel dveře a začal si balit věci. Čekalo je snad největší turné za celou jejich kariéru. Jeho sen. A přitom by tam nejraději ani nejel a zůstal s tím jediným chlapem, o kterém stejnak pochyboval, že má čas. S povzdechem zavřel kufr a sedl si na postel.
♥♥
Strify seděl na gauči a popíjel RedBull. Přisedl si k němu Kiro. "Hele, Strify, chováš se v poslední době divně." Ani se na něj nepodíval. "Co myslíš tím: poslední dobou?" "No… skoro celej rok." Strify polkl. Tak dlouho už… trvá jejich vztah. "Vážně se nic neděje?" Strify přikývnul a poplácal Kira po rameni.
"Neboj se. Jsem v pohodě. Ale víš jak. Každý potřebuje trochu soukromí." Kiro přikývnul. "Jo, to chápu." Strify se pousmál a podíval se na hodiny. Ještě má chvíli čas.
♥♥
Zkontroloval čas a raději rychle popadl bundu a vyběhl ke dveřím.
"Bille! Kam zase jdeš?" Prudce se otočil, díval se Tomovi do tváře. "Jdu ven. Na noc budu ve svým bytě, dojedu ráno." Tom se zarazil. "P-počkej, jak ve svým bytě? Já myslel, že tohle je náš byt." Bill si ho prohlížel. Pak se pousmál. "Tome. Tohle je hlavně tvůj byt. Ty si tu taháš děvky, ty tu spíš, jíš, žiješ. Já potřebuju klid na skládání. Já vím, že mi pomáháš, ale… Chci mít soukromí." Usmál se a bratra objal. "Uvidíme se ráno."
Zaklaply za ním dveře a Tom nevěděl, kam míří. Jen doufal, aby se mu nic nestalo. Ať už se dělo cokoli, pořád to byl jeho mladší bráška, kterého musí ochraňovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sir Stify Kaulitz Uchiha Sir Stify Kaulitz Uchiha | Web | 30. května 2011 v 23:22 | Reagovat

Neeeeeeeeeee strify a Bill.... zabilas... twl jen ten obrázek a válel jsme se v slzách po notasu.. xD

2 sayu sayu | 30. května 2011 v 23:46 | Reagovat

To "chováš se nějak divně...už skoro rok" mě fakt rozesmálo xDD Ale dobrý! =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama