Povídky jsou homosexuálně zaměřené. Pokud máte s tímto tématem problém, urychleně stránky opusťte. Děkuji.

Přání? Připomínka? REKLAMA? TADY!!!!!!!!
!!Nově!! Undy má už i stránku na facebooku! TADY

Květen 2011

Vlk 8

31. května 2011 v 19:40 | GitM |  S vlkem v srdci
První, co ucítil, byla bolest snad v celém jeho těle. Druhý vjem byl ale mnohem příjemnější. Byly to hřejivé doteky teplých dlaní v jeho srsti. Věděl komu patří. Zafuněl.
Teprve po chvíli otevřel oči a zamžoural. Opatrně zvedl hlavu. Kolem něj se hemžili vlci. Všude byl klid. Ovšem co ho zarazilo bylo to, že si Kiro s pár vlky povídal. Dokázal jeho hlas rozeznat za jakékoli situace. Ovšem… byl to jediný lidský hlas. Vlci nepoužívají stejná slova, jako lidé. Tak jak je možné, že jim Kiro rozumí, že je konverzace tak plynulá?
Kiro pocítil pohyb, natočil se ke Strifymu.

Vlk 7

31. května 2011 v 14:42 | GitM |  S vlkem v srdci
U oběda si Strify hodně všímal Kirových rodičů a musel mu dát za pravdu. Jeho matka opravdu vypadala zlomeně a otec… naštvaně, zklamaně… byl znechucen. Strify položil hlavu Kirovi na koleno a zakňučel. Kiro se jen smutně pousmál. Vlk zavřel oči a čekal, až Kiro dojí.
Kiro se převlékl do pohodlnějších věcí. Vzal s sebou nějaké věci, jako baterku, vodu a něco málo k jídlu a společně se Strifym se vydali do hlubin lesa hledat Strifyho smečku. Strify větřil. Mohl by jít i poslepu a našel by je. Ale teď musel dávat pozor. Přece jen, musel najít schůdnější cesty pro Kira.

Vlk 6

31. května 2011 v 3:30 | GitM |  S vlkem v srdci
U společného stolu se Kiro cítil nejistě, cítil Strifyho napětí. Sice nevrčel, neútočil, ale nenechal jeho strýce, aby se k němu jen přiblížil. Nikdo jiný mu nevadil. Ani Kirův malý bratranec. To všechny zaráželo asi nejvíc. Malý Daniel totiž Strifymu připomínal vlčata z jeho staré smečky. Taky byly hravé, nezbedné a nerozvážné. Ale přesto poslouchala. Musela, pokud chtěla přežít. A Daniel také poslouchal tatínka, maminku a dokonce poslechl i Kira. A to se Strifymu líbilo.

Vlk 5

31. května 2011 v 2:30 | GitM |  S vlkem v srdci
Od té doby, co si ho přivedl domů, ho budil jemným olizováním tváře, nebo jemnými polibky. Dnes ho nebudilo nic. Byla sobota, začínaly prázdniny, už nemuseli do školy. Proto nebylo potřeba, aby brzo vstávali. Strify si zívnul. Cítil, jak mu Kiro leží na boku a tiše oddechuje. Natočil k němu hlavu, vystrčil jazyk a zafuněl.

Vlk 4

31. května 2011 v 1:30 | GitM |  S vlkem v srdci
Do školy chodili jako 2 přátelé. Ven spolu chodili jako pán a pes. Spali v jedné posteli. Jako 2 vlci. Tedy… Kiro byl člověk, ale Strify ho učil vlčí sociologii. Dával mu najevo, že ho bere jako alfa samce. Kiro však toto postavení nechtěl přijmout. Chtěl, aby se Strify přestal chovat jako podřízený, aby se mu konečně mohl podívat do očí jako sobě rovnému. Ale tak nějak tušil, že se toho nedočká. Strify by ho musel přijmout jako partnera. Ale věděl, že to tak nepůjde. Kdyby byl holka, možná by to šlo. Ale chlapce by Strify jako partnera nepřijal.

Vlk 3

31. května 2011 v 0:30 | GitM |  S vlkem v srdci
Strify se trochu zdráhal, ale pak se ukázal jako velice pohodový a veselý společník. A z Kira se vyklubal prvotřídní kuchař. Strify se jenom olizoval, nemohl si jeho jídlo vynachválit. Kiro se s ním cítil bezpečně. Nevěděl proč, ale jeho přítomnost mu byla velice příjemná. Strify se pomalu zvedal k odchodu. Kiro ho ale zarazil.
"Zůstaň."
Strify se otočil.
"Nebude to vašim vadit, že tu máš někoho cizího?" Zakroutil hlavou.
"Ne. Naši… odjeli do ciziny. Nevrátí se dřív, jak za měsíc. Zůstaň, prosím. Nechci tu být sám."
Strify se pousmál. Přikývl.

Forbidden love 2

30. května 2011 v 23:29 | GitM |  Forbidden love
S rukama v kapsách došel ke kavárně. Zastavil se přede dveřmi a párkrát se zhluboka nadechl, než otevřel dveře a vešel dovnitř. Sundal brýle a rozhlédl se. Chlapec od zadního stolu na něj zamával. S úsměvem se k němu rozešel.
"Ahoj, lásko."
Políbil ho na tvář a sedl si. Udělal výjimku a místo kafe si dal horkou čokoládu. Po dnešní hádce s Yuem a Shinem potřeboval něco sladkého. Hodně sladkého. Bill si jej starostlivě prohlížel. "Děje se něco?" Podíval se na něj a pousmál se. "To nic. Jen jsme se s klukama pohádali." "Hádáte se nějak často." Strify jen přikývnul. Neměl to srdce mu říct, že se hádají hlavně kvůli němu.

Forbidden love 1

30. května 2011 v 23:17 | GitM |  Forbidden love

Kap, kap, kap. Jednotvárný zvuk dešťových kapek dopadajících na parapet a okenní sklo by normálně chlapce z postele nedostal. Dnes tomu však bylo jinak. V noci nezavřel okno a nyní mu pršelo přímo do postele. Jen si cosi zahuhlal pod nosem, posadil se a natáhl se, aby mohl to okno zavřít. Pousmál se, když ucítil na svém boku hřejivou dlaň. Podíval se tedy na osobu, jíž ta dlaň patřila.
Zpod přikrývek se na něj usmíval černovlasý mladík, tak o 2 roky mladší než on.
"Ještě spi." Přikývl. Spustil ruku a zase zavřel oči. Mladý muž se svezl zpátky do peřin a přitáhl si svého společníka za pas blíž k sobě. Teprve pak zavřel oči a zase se oddal spánku.

Try to believe 2

30. května 2011 v 23:00 | GitM |  Believe me...
Celý víkend jsem byl jako na trní. Kluci ěm sice vytáhli do kina, ale já ten film snad ani nevnímal. Těšil jsem se na úterý, ale zároveň jsem se toho neskutečně děsil. Co když nebude takový, jaký je přes net a bude to katastrofický? Uh, raději na to nechcu ani myslet.
V pondělí jsme domlouvali poslední detaily. Hlavně to, jak se poznáme, protože z fotek se moc vyčíst nedá, že…

Try to believe 1

30. května 2011 v 21:45 | GitM |  Believe me...
"Tak zítra ve 2 tě vyzvednu. Už se na tebe těším, kocourku."
Jen si povzdechnu, když si to přečtu. Další přeslazený a předražený rande. Jestli zase vybere nějakou pětihvězdičkovou restauraci, omdlím. Odhlásím se z facebooku a odsunu se od stolu.
"Damiene! Pojď se najíst!" Otočím se ke dveřím. "Už jdu, mami!" Vypnu počítač a z pokoje dojdu do kuchyně, kde dostanu skromnou večeři. Už teď nechci zítřek. Mám dojem, že to skončí katastrofou…